גוג'י ברי: המדריך לצורך

כל מי שעוקב אחר מוצרים טבעיים ומוצרי מזון מתקדמים, שמע את הביטוי סופר פוד, מזון על. מדובר על מזון שמכיל מרכיבים רבים ומגוונים ובכך, אשר מחזקים את המערכת החיסונית, משפרים ביצועים שונים ובאופן כללי מטיבים איתנו. לא מעט ספורטאים חובבים ומקצועיים משתמשים במזון על, כתחליף לתוספי תזונה או כתחליף למאכלים מסוימים. למשל, אם הם צריכים לצרוך חלבונים, הם יעדיפו לעשות את זה באמצעות אלמנט כזה ולא דרך צריכת מזון שמכיל חלבונים, על מנת שלא להגדיל את נפח השומן בגוף.

>>> בקרו באתר כליל הטבע שם מגוון מוצרים דומים

גוג'י ברי

אחת הדוגמאות למזון על הוא גוג'י בר. מדובר על תותים קטנים שיש להם מרכיבים רבים ומגוונים ולכן הם נחשבים למזון על. לפני שאנחנו נסביר מה בדיוק יש ומה בדיוק הם כוללים, צריך לומר, לא לכל אחד זה יכול להתאים, יש מקרים בהם צריכת מזון שכזה עלול להיות בעייתי. עם זאת, במשך מאות שנים נהוג לאכול את הפרי הזה, למשל במזרח אסיה שם הוא נחשב כתרופה טבעית אשר משמשת לאריכות ימים.

כאמור, הגוג'י בר נחשב לסופר פוד, מזון על, אשר בין היתר מאט סימני הזדקנות, משפר את הראייה, משפר את התפקוד המיני, וכן עוזר למנוע מחלות שונות, כולל ריפוי מחלות כרוניות. ישנם מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות שמוכיחים זאת.

כאמור, מדובר על תותים קטנים אשר כוללים בין היתר ויטמין בי, ריכוז גבוה של ויטמין C, חומרים להגברת ייצור כדוריות דם לבנות, חומרים שמגינים על הכבד ומסייעים בניקוי רעלים, חומר מיוחד לחמצון ושמירה על הראייה, פחמימות מורכבות שמחזקות את המערכת החיסונית, ועוד שורה של חומרים ייחודים אשר יכולים להקל ולהטיב איתנו בתנאים שונים. כמו כן, התותים כוללים חלבונים שנספגים בקלות בגוף, ולכן ספורטאים רבים בוחרים להשתמש במוצר זה על חשבון מזון שמכיל חלבונים ולוקח להם זמן להיספג.

מחקרים מלמדים בין היתר, שגוג'י בר מפחית רמות סוכר ושומנים, שומרים על מראה העור מפני השמש, ומכילים 19 חומצות אמינו כולל את שמונת החומצות שהגוף שלנו לא יכול לייצר. במילים אחרות, יש בו את כל מה שאנחנו צריכים.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.