מבערי גז לתעשייה

אחד הדברים הנחוצים ביותר עבור צרכי עבודה תעשייתיים הם מבערי הגז. ניתן למצוא כיום מבערי גז תעשייתיים רבים ומגוונים וחשוב מאוד שכל מקום עבודה הדורש מבער גז מעין זה יבדוק היטב, איזה סוגים של מבערי גז מציעה כל חברה העוסקת בתחום ואיזה סוג של מבער יהיה הטוב ביותר עבור צרכיו. רק לאחר שבודקים היטב איזה סוגים של מבערי גז קיימים ומהם היתרונות של כל אחד מהם, הרי שניתן לבחור את מבער הגז האידאלי מכל הבחינות

מהו מבער גז תעשייתי

מבער גז תעשייתי הינו מבער אשר אחראי על פעולת הערבוב שבין האוויר לגז, בכדי ליצור את הבעירה הנחוצה לצרכי העבודה. המבער אחראי על עוצמת הלהבה, על גודל הלהבה, על כיוון הלהבה ועוד. בכוחו של המבער ליצור את הלהבה הדרושה עבור סוג העבודה הנדרשת ברמה המדויקת ביותר. לכן, חשוב מאוד שכל מקום עבודה הדרוש מבערי גז, יבחר את המבער האידאלי עבורו. אם אינכם יודעים איזה מבער גז יתאים לצרכיכם, הרי שתוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מכירים את תחום מבערי הגז. אנשים מעין אלו, אר עוסקים בשיווק מבערי גז שונים, יוכלו לסייע לכם לבחור את מבר הגז האידאלי עבורכם.

מבערי גז לתעשייה

לעוד מידע על מבערי גז לתעשייה, לחצו כאן…

סוגי מבערי גז

אם אתם שואלים את עצמכם איזה סוגים של מבערי גז תעשייתיים קיימים כיום, הרי שישנם שלושה סוגים עיקריים של מבערי גז תעשייתיים, הלא הם: מבערים דו דלקיים, מבערים חד דלקיים, מבערי מזוט ומבערי גז. המבערים הדו דלקיים הם מבערים אשר פעולתם מתבססת על שני סוגי דלקים.  היתרון הבולט במבער זה הוא היכולת שלו לפעול גם כאשר אין אספקת גז ישירה אל המבער מכיוון שהוא פועל על שני סוגי דלקים. המבער פועל על סוג דלק דומיננטי יותר וסוג דלק פחות דומיננטי. מבער חד דלקי הוא מבער דומה מבחינת אופן פעולתו למבער הדו דלקי, אלא שניגוד למבער הדו דלקי, פעולתו מתבססת על סוג דלק אחד ולא על שניים. לכל מבער יש את היתרונות והחסרונות שלו. חשוב מאוד לבחור במבער אשר תואם באופן מדויק את הצרכים השוטפים של המקום בו הוא נבחר לשמש למען מטרתו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.