איפה אפשר למצוא בילויים לכל המשפחה?

בילויים לכל המשפחה

ימי החופש הגדול כבר כאן ורבים מחפשים את הדרך לבלות יחד עם כל המשפחה, בין אם מדובר בבילוי שמתאים לילדים כמו גם להורים ואף לדודים לסבים ולסבתות. אבל מה אפשר לעשות בחופש? ואיפה אפשר למצוא בילויים לכל המשפחה? כמה הצעות טובות בהמשך.

הגן הבוטני – גם הגן הבוטני אשר בו דונמים רחבים של פרחים, אגמים ובעלי חיים אפשר למצוא שלל פעילויות בחופש הגדול. הגן מציע הדרכות, סדנאות שתילה ושלל אטרקציות להורים וילדים תוך העברה של יום נפלא בגן שכולו מאות זנים שונים של פרחים, נוף נפלא וחוויה כיפית ואף חינוכית.

מוזיאון  – בימי החופש הגדול שלל מוזאונים ברחבי הארץ פותחים את שעריהם להורים וילדים, עם כניסות חינם בימים ושעות שונות. בדקו איזה מוזאונים מציעים תערוכות לילדים וכיצד אפשר להעביר יום מושלם ואפקטיבי במוזיאון. במוזיאונים השונים בארץ בימי החופש ישנן תערוכות המותאמות לילדים, סדנאות, הדרכות שולל משחקים ופעילויות.

חדרי בריחהחדרי בריחה בראשון, בירושלים, בתל אביב ובכל מקום: מאפשרים חוויה כיפית במיוחד לכל המשפחה. בחדרים כאלה אתם צריך להימלט מסכנה, להגיע אל נסיכה ולהציל אותה, לפתור חידות סבוכות, להציל את העולם ולצלוח סופות קשות. בחדרים בריחה נהנית כל המשפחה מיום כיפי במיוחד אשר בו פותרים חידות, מרגישים כמו בסרטים או באגדות ונהנים החוויה מלאת אדרנלין.

עיר הגמדים – אם אתם רוצים לראות עיר גמדים אמיתת אשר בה בתי פטריות, גדרות נמוכים, עצים גמדיים ושלל מוטבים מהאגדות: הגיעו אל עיר הגמדים היפיפייה וזאת שממש כיפית לכל המשפחה, כאשר עיר זאת פתוחה כמעט בכל ימי החופש הגדול.

חוויות מתנפחים  – חוויות מתנפחים מסוגים שונים יאפשרו לילדם שלכם לרוץ, לשחק, לטבול מתנפחי מים, ליהנות מטירות קסומות ומשלל חוויות. כיום ישנם שלל אתרי מתנפחים המציעים גם חוויה של קפיצות כיפיות וגם שלל סדנאות, הפעלות, דוכנים והופעות לילדים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.