מה עושים כאשר הנייד מתקלקל?

אחת הסיטואציות הבעייתיות והמלחיצות קורות כאשר הנייד שלנו מתקלקל, וזאת משום שכיום כל חיינו נמצאים בנייד החל ממספרי טלפון חשובים, רשומות שאנו זקוקים להן, תמונות, לוחות שנה ועוד.

כיום רבים האנשים שמחזיקים נייד אחד ואפילו שניים ולכך מכשירים אלה חשובים במיוחד לאנשים פרטים, לבעלי עסקים ואפילו לילדים!

אבל כיצד פועלים כאשר הנייד שלנו מתקלקל?

שירותי תיקון – כאשר הנייד שובק חיים בין אם מדובר במסך שנשבר, עד לנייד שאינו מגיב חשוב בתחילה לגשת על שירותי תיקון במעבדות נבחרות שיכולות לתקן את המכשיר שלכם. וודאו כי המעבדה שאתם בוחרים יכולה להעניק לכם שלל שירותי תיקון החל משירותים של החלפת מסך אייפון 7 עד לתיקון טאבלטים שעונים חכמים, מטענים, מצלמות אקסטרים ועוד. בכך תדעו שאתם בוחרים במעבדה המתמקצעת בשלל סוגי תיקונים ויכולה לספק לכם שירות נפלא.

השוואת מחירים – בצעו השוואת מחירים בין המעבדות השונות תוך שאתם שמים לב כי המעבדה יכולה לתת לכם את התיקון שלאתם זקוקים לו גם אם מחיר התיקון אינו יקר. כיום ישנן מגוון סוגי מעבדות העוסקות בתיקונים של ניידים מכל סוג החל מניידים מסוג LG, APPLE, IPHONE  ומצאו כזאת שיכולים לבצע שלל תיקונים כמו תיקוני שמע, מערכות קול, שחזור מידע, תיקון מצלמה כמו גם החלפת מסך אייפון 7. 

שירות מהיר – מצאו מעבדה לתיקון ניידים שתוכל לנפק לכם שירות מהיר. מעבדה מסוג זה תוכל לספק לכם גם שליחות ממקום העבודה או מהבית שלכם עד למעבדה, ומשם אבחון של המכשיר והתקלה שבגינה הוא התקלקל, תוך קבלת הצעת מחיר במהירות. מעבדה טובה תקנה לכם גם משלוח לכל מקום לאחר התיקון.

אחריות – לאחר שאתם מתקנים את המכשיר הנייד שלכם יש לבקש אחריות על התיקון שימו לב כי אתם מקבלים אחריות ל 3 חודשים לפחות וכי התיקון נעשה בצורה המקצועית מכל עם חלפים איכותיים או מקוריים של אייפון.

עשו את כל אלה ותוכלו לפעול כשורה כאשר הנייד שלכם מתקלקל.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.