התאמת שולחנות אוכל אל חלל הבית

פינת האוכל שלכם הנמצאת בחלל הבית היא אחד המקומות המשפיעים ביותר על איכות החיים ואחד המקומות החשובים ביותר בכל הנוגע לתכנון הבית, קיום אורח חיים נעים, כמו שחלל זה הינו מקום ששם את הדגש על מפגש עם בני המשפחה, ובילוי זמן איכות עם בני הבית ועם אנשים שאוהבים.

פינת אוכל

מלבד כל אלה, פינת אוכל היא מקום שבו מארחים חברים ומשפחה, אוכלים ארוחות רומנטיות ואף שהוא משמש לעיתים גם מקום לבישול והכנת מאכלים בזמן שהשיש של המטבח מלא! לכן חשוב לבצע התאמה מושלמת של הריהוט הנכון שאתם בוחרים לאזור זה בבית.

אבל כיצד בוחרים שולחנות אוכל וכסאות מתאימים אל פינת האוכל? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

גודל – כאשר אתם מתאימים שולחן פינת אוכל לבית שלכם, חשוב לשים לב כי היא תתאים בגודל שלה לחלל הנתון כמו גם שהיא תאפשר תזוזה נוחה סביבה בעת אכילה וישיבה. מדדו את הגדלים והרווחים בין הקיר לכיסאות שאתם זקוקים להם ורק לאחר שיש לכם את המידע על הגודל הרצוי של השולחן כמו גם של הכיסאות: בחרו ריהוט פינת אוכל מתאימה.

התאמה לעיצוב – בחרו ריהוט לבית שמתכתב בצורה נכונה עם העיצוב בבית. כיום ישנם שולחנות וכסאות אוכל מסוגים שונים בעיצובים שונים, ולכן חשוב לשים את הדגש על כך שתבחרו את הריהוט שמתאים בעיקר לעיצוב המטבח והסלון.

נוחות – אל תוותרו על נוחות! חפשו פינות אוכל איכותיות ונוחות שיחזיקו מעמד לאורך שנים ויאפשרו לכם מקסימום נוחות בזמן הישיבה סביב שולחן האוכל. בכך תוכלו גם לקבל אחריות על הריהוט וגם שירות תיקונים במידת הצורך מהחברה שממנה רכשתם את הריהוט.

פרקטיות – שימו לב כי אתם בוחרים שולחנות וכסאות פרקטיים, משמע: שולחנות שיהיה לכם קל להזיז בזמן הניקון, שיהיה לכם קל להרים ולשאת ובחרו שולחנות שקל לפתוח ולסגור בעת הצורך כמו גם כאלה שקל לנקות ושיש להם את ההגנה המרבית ששומרת על הריצוף מפני שריטות. בכך תוכלו למצוא מערכת ישיבה טובה ואיכותית.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.