מאווררים

רבים שואלים את השאלה: מתי ניתן להשתמש עם מאווררים במקום עם מזגנים? ראשית זה עשוי לנבוע מטעמי עלות וכן, צורך ממשי בימים שאינם מאוד חמים, כאשר ניתן ליהנות עדיין ממשב רוח רענן, או בימים חמים מאוד, כאשר המזגן אינו מספיק והמאוורר, יסייע לפזר את האוויר הקר בחללים השונים. יש מאוורר על עמוד,מאווררי תקרה  או מאווררי רצפה בגדלים שונים, כך שיש להתאים את גודלם לחלל על מנת שיוכלו לאוורר את כל האזור בו הם מוצבים. המזגנים, הם יקרים ומצריכים עבודת תשתית גדולה שעולה כסף רב. היום, כאשר החשמל התייקר, אנשים חושבים פעמיים מתי להדליק את המזגן ולכמה זמן, כך שהם מעדיפים להפעיל מאוורר במקום שיצנן את החללים השונים, אם בבית או בעבודה.

מאווררים גם לחללים חיצוניים

ניתן למצוא מאווררים, גם לחללים חיצוניים כגון פרגולות , מרפסות ואפילו מאווררים ענקיים כגון מאוורר תעשייתי לגני אירועים או אירועים בטבע, כאשר אין אפשרות להתקין מזגנים באזורים אלה. היתרונות הנוספים של המאווררים השונים הם שהם מרחיקים חרקים כגון יתושים, זבובים ושאר מעופפים. גם מגופי התאורה הנמצאים במאווררים עצמם, ניתן ליהנות, כך שהמאוורר המיועד למרפסת, יהיה גם דקורטיבי, גם יצנן וגם ירחיק מעופפים למיניהם. אפשר בהחלט להתאים את המאוורר לסגנון הבית, אם הבית הוא בסגנון כפרי, ניתן להתאים לו מאוורר בסגנון כפרי, המיוצר מעץ ומוסיף יופי ועיצוב לשאר האלמנטים הנמצאים בסביבתו.

אוויר פחות דחוס בהפעלת המאווררים

כאשר מאווררים, משתמשים  באוויר הנמצא בבית ומייצר ממנו רוח נעימה שהופכת את האוויר בבית לפחות דחוס, הרבה יותר נעים לשבת בבית. יש לציין כי המזגנים אוגרים בקטריות והרבה אנשים הופכים להיות חולים בקיץ, היות ואין סירקולציה של האוויר בחללים שבהם ישנו מזגן שפועל. גם מבחינת התחזוקה, המזגן מצריך תחזוקה שוטפת, כגון ניקוי פילטרים, החלפת חלפים יקרים ומילוי גז בכל כמה שנים מה שגורם לתחזוקתה יקרבה בכל שנה. המאווררים, אינם זקוקים לתחזוקה שוטפת, כי אם ניקוי האבק בכל תקופה מסוימת. היום אנשים רבים חזרו להשתמש עם המאווררים, היות והם מצאו יתרונות רבים בשימוש בהם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.