מאוורר תקרה

ימי הקיץ החמים של ישראל יכולים להיות מתישים ביותר. הטמרפטורות החמות מתישות ועלולות להיות מעייפות ביותר. מי שאינו רגיל לטמפרטורות הגבוהות, יכול למצוא את עצמו מתמודד עם תנאי חום קיצוניים ועם תופעות לוואי כמו התייבשות, עייפות רבה וקשיי תפקוד. לא פלא אם כך, כי המזגנים בישראל עובדים שעות נוספות בימי הקיץ. בשנים האחרונות, הטמפרטורות בישראל רק הולכות ועולות וכך אנשים מוצאים את עצמם נעולים במזגן כל היום.

על מנת להפחית את עלויות החשמל וההוצאות על המזגנים הרבים ואמצעי הקירור השונים, רבים עוברים בשנים האחרונות לאמצעי קירור ירוקים יותר וחסכוניים יותר בחשמל. מזגן מייבש את חלל האוויר, גוזל חשמל רב ומרעיש ביותר. לפיכך, הוא נמצא כאמצעי לא אקולוגי במיוחד. בשל שעות החום  המרובות בישראל, יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש מאוורר תקרה של הייקו המהווה פתרון מתאים לחום הרב. 

מאוורר תקרה אינו מרעיש, מקרר את החדר למשך שעות ארוכות, מאוורר את האוויר בחדר ומעניק תחושה של רווחה, מאפשר לנשום אוויר נקי גם כשהאוויר מחוץ לחדר עומד וניתן להשתמש בו שעות ארוכות מבלי לחשוש לשימוש מרובה בחשמל או לנזק משמעותי לאטמוספירה. כמו כן, מאוורר תקרה אינו מרעיש כלל כך שהוא מאפשר את הפעלתו למשך כל שעות היממה תוך הנאה משינה שקטה, מאפשרות ליהנות מאוויר נעים ומתנועה זורמת של האוויר בתוך החדר.

בשל הפופולאריות ההולכת וגוברת של מאווררי תקרה שונים, כיום ניתן למצוא מגוון עצום של סוגי מאווררים המתאימים את עצמם לסוגים שונים של שימוש. ישנם מאווררי תקרה המתאימים לחדרי שינה כך שניתן לישון אתם בלילה וליהנות משקט ואוויר נעים שאינו מפריע להירדמות, קיימים מאווררי תקרה המיועדים לחדרים גדולים יותר או חדרים קטנים, מאווררים המתאימים לתקרות גבוהות ואחרים המתאימים לתקרות נמוכות, מאווררים לחללים גדולים כמו חללי עבודה ומשרדים, מאווררים לאזורים פתוחים ועוד.

הבחירה במאוורר תקרה מצריכה היכרות עם הסוגים השונים הקיימים כיום. בין המאווררים השונים ניתן למצוא מאווררי תקרה המגיעים עם מתלה ומיועדים לחדרים בעלי תקרות גבוהות במיוחד, מאווררים הכוללים שש, שמונה ואפילו עשר כנפיים, מאווררים העשויים מחומרי גלם שונים ועוד. לפיכך, חשוב להתאים את סוג המאוורר לסוג החדר.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.