מאוורר

לפני שאתם בדרך לרכישת מאוורר, יש לבחור את הספק שימכור לכם את המאוורר שיתאים לכם ביותר לחלל בו אתם מעוניינים להתקינו וכן, לבחור כזה שיהיה איכותי. גם מבחינת האחריות, יש לוודא כי הספק מעניק אחריות ואם ישנה תקלה, הוא יוכל להחליף לכם למאוורר חדש. ראשית, כדאי כי יצרן המאווררים, יהיה ישראלי, כלומר תוצרת כחול לבן, כך שבעת קלקול עם הזמן, תוכלו למצוא חלפים או אחריות שתהיה בתוקף, מה שיקל לקבל אחריות יותר מאשר מוצר שיובא מחו"ל.

מאווררים פשוטים, עושים רעש ורועדים ואילו מאוורר שיהיה איכותי יהיה יציב ושקט ולא תהיינה בו רעידות ולכן, כדאי לא ללכת על המחיר הזול ביותר. כאשר יש רעש מוזר במאוורר, סימן שהמנוע שלו אינו תקין. לרוב נתקין את המאווררים במקומות שאין בהם די חלונות, כך שיוכל לאוורר לנו את החלל. למשל מאווררי תקרה, ניתן למצוא גם בבתי עסק, כגון מסעדות, קנטינות או בתי קפה. גם חללים גדולים, כאשר המזגן אינו מספיק לקרר בימים חמים במיוחד, סיוע של מאווררים יכול לפזר את האוויר הקר המגיע מהמזגן באופן טוב יותר.

לרכוש מאוורר מפירמות ידועות

כמו בכל מוצר, אנו הולכים תמיד על השמות או המותגים, כך גם בכל הנוגע אל מאוורר. תמיד נברר לגבי חברות ידועות ולגבי האחריות ותוחלת החיים של המוצר. ישנם מאווררים שאינם מתקלקלים שנים ואלה הם המבוקשים ביותר. אם החלטתם על מאווררי תקרה, כדאי כי תמצאו את העיצוב המתאים שישתלב עם שאר האלמנטים בחלל. ניתן למצוא מאווררים העשויים מעץ, כאשר בנוסף יש להם תאורה, מה שמקנה למאוורר להיות מעוצב ואפילו כמו רהיט דקורטיבי שרק יוכל להוסיף לאווירה.

ההפעלה של המאוורר והנגישות אליו

עוד קריטריון לבחירת מאוורר תקרה, כאשר יש להפעילו ולכבותו בכל פעם, הוא נושא הנגישות, ישנם מאווררים שיש בהם מן חוט דקורטיבי שניתן להפעילם באמצעותו, אך היום ניתן למצוא מאווררים עם שלט רחוק, כך שקל להדליק ולכבות אותם בחלל בו הוא נצא בכל מקום.  גם מבחינת מהירות האוורור, ישנם מצבים של אוורור חלש או חזק יותר וניתן באמצעות השלט לכוון את המהירות הרצויה לכם באוורור.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.