שולחנות מנהלים למשרד – הרבה יותר מעוד שולחן

שולחנות מנהלים למשרד –הרבה יותר מעוד שולחן

כאשר אנחנו ניגשים לרהט את המשרד שלנו, עלינו לקחת בחשבון פרטים שונים שיכולים להשפיע על הבחירה שלנו, עלינו לקחת בחשבון דברים מסוימים שיכולים להשפיע על אופן העבודה שלנו עם הריהוט החדש.

באופן כללי כשאנחנו בוחרים ריהוט לבית נניח, אז אנחנו מתייחסים לשני היבטים משמעותיים, הראשון, כיצד הריהוט נראה, איך הוא מעוצב ואיך הוא משתלב בעיצוב הכללי של הבית. ההיבט השני הוא, כיצד אנחנו יכולים להשתמש בריהוט בצורה סדירה, בצורה טובה למשך זמן. הרי אנחנו לא נרצה לבחור ריהוט שיוכל לשרת אותנו זמן קצר, שכן זה בזבוז כסף ובזבוז זמן.

לאותם דברים אנחנו נתייחס גם כשנרצה לקנות ריהוט למשרד. לא משנה אם זה משרד גדול או קטן, לא משנה אם זה משרד בתוך עסק רחב או משרד שהוא כשלעצמו העסק. אך מעבר לכך אנחנו נתייחס לעוד כמה היבטים. זה נכון כמובן לכל פרט שקשור לריהוט במשרד.

כך למשל, אם אנחנו בוחרים שולחנות מנהלים למשרד, אז אנחנו נתייחס לבחירה שלנו מעבר לשאלה האם מדובר בשולחן מנהלים, האם מדובר בשולחן שמעוצב בצורה כזו או אחרת או כיצד הוא יכול לשרת אותנו על פי המבנה והחומר שלו לאורך זמן.

צריך לזכור, כל דבר כמעט שנמצא במשרד שלנו, כך או כך, יש לו משמעות רחבה. יש לו משמעות לגבי השאלה איך אנחנו יכולים לבצע בעזרתו את העבודה שלנו, איך אנחנו נוכל להשתמש בו בצורה סדירה, וכן מעבר לכך, יש לו גם משמעות בכל מה שקשור למוניטין, תדמית, לשאלה איך אנחנו ניראה בעיניי הלקוחות שמגיעים אלינו או אפילו בעיניי העובדים שאנחנו מעסיקים, איך הם ייראו את העסק בו הם מועסקים.

למה אנחנו צריכים להתייחס בבחירת שולחנות מנהלים

כשאנחנו ניגשים לבחור שולחנות מנהלים למשרד, עלינו לשאול את עצמנו כמה שאלות:
ראשית, מה אנחנו מחפשים, מה חשוב לנו שיהיה בשולחן. האם אנחנו מחפשים שולחן גדול או שולחן קטן, האם הוא אמור להתאים לצורכי עבודה או גם לצורכי פגישות, האם אנחנו משתמשים במשרד ובשולחן הרבה או שהוא משרת אותנו למשך זמן קצר במהלך היום. הרי אם מדובר על משרד שאנחנו לא מגיעים אליו הרבה או שאנחנו לא אוהבים לשבת ליד השולחן זמן רב, אין צורך אמיתי לקנות שולחן יקר.

שנית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איזה מסר אנחנו רוצים להעביר, מה אנחנו רוצים שהלקוחות או העובדים במקום ירגישו, יחושו, כשהם יתבוננו על השולחן. יש מקומות בהם אפשר למצוא שולחנות מעץ מלא, עץ יוקרתי, זה מעביר מסר מסוים. לעומת זאת, יש אנשים שבוחרים שולחנות פרקטיים מבלי להתייחס לשאלה כיצד השולחן נראה ומאיזה חומר הוא עשוי, זה הרבה פחות משחק תפקיד, גם בגלל התייחסות לשאלות מסוימות שהן חשובות יותר וגם בגלל העובדה, שהצד הפרקטי הרבה יותר חשוב מהשאלה, איך השולחן נראה בעיניי אחרים.

שלישית, אנחנו נשאל את עצמנו, סביר להניח, עד כמה השולחן חזק וכמה זמן הוא יכול להחזיק מעמד. כמו רהיטים אחרים בבית או במשרד, גם כאן אנחנו נרצה לקנות שולחן שיחזיק מעמד זמן רב בשביל שלא נצטרך לקנות שולחן חלופי תוך זמן קצר. מדובר בהוצאה לא קטנה ולא נרצה לחזור עליה שוב ושוב. לכן נבחר שולחן שיכול לשרת אותנו בצורה נאמנה לאורך זמן.
חשוב לומר, אנחנו נבחר גם שולחן שנוכל לתחזק ולנקות אותו בצורה פשוטה, נוחה, ובעיקר מבלי לבזבז הרבה זמן וכסף על כך.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.