הקמת גינות

בזמנו, כל הרעיון של הקמת גינות, היה רק לעשירים, רק בעלי בתים פרטיים, הבינו כי הגינה היא חלק בלתי נפרד של הבית ולכן יש להשקיע בגינה. האפשרויות הרבות של עיצוב הגינה כאשר מקימים אותה מחדש, הן רבות ועשויות לבלבל הרבה בעלי בתים ולכן, יש לפנות למי שמומחה בתחום, כך שיוכל לתכנן עבורכם את הגינה מההתחלה ועד הסוף, כאשר הוא מציע לכם את העיצוב המתאים ביותר על פי נתוני החצר שלכם.

יש לתכנן את החלקים השונים בגינה, עוד לפני הביצוע של הקמת גינות, היות וממש כמו בחללים הפנימיים של ביתנו לכל שטח יש ייעוד משלו. יש לתכנן את התשתית הנכונה לגינה. מעצב הגינות ישאל אתכם שאלות לגבי הרצון והאווירה שלכם, אם לדוגמא תהיו מעוניינים בשבילים מרוצפים או יותר דשא סינטטי, אם תהיו מעוניינים בפינת ישיבה גדולה או אם הייתם מעוניינים להוסיף פרגולה וכדומה.

מעצב גינות או אדריכל נוף?

זו גם שאלה שיש לשאול, לפני שתבחרו את מי שמומחה בתחום של הקמת גינות. אם מדובר על גינה גדולה מאוד, כזאת שאתם גם מתכננים בה בריכת שחיה, כדאי למצוא אדריכל נוף, אשר למד שנים את המקצוע במוסד אקדמי ויכול לתת לכם עצות ולבצע תכנון מדויק לפרטי פרטים שיכלול את התשתיות, הצמחייה, האלמנטים  ועוד. לאחר שמעצב הגינות או אדריכל הנוף יציירו את התרשים של גינתכם, ניתן יהיה להתחיל בביצוע העבודה שתכלול חפירות ושיטוח האדמה. כאשר מדובר על גינה קיימת, יש להרוס את כולה ולהקימה מחדש.

אם אתם בעלי בית פרטי, חפשו את מי שמומחה בתחום של עיצוב גינות פרטיות, כך שתוכלו לראות את הגינה באמצעות הדמיה תלת ממדית. אדריכלי נוף מחזיקים בתוכנות שניתן באמצעותן לראות כיצד תיראה גינתכם בתום העבודה.

מצאו מעצב או אדריכל גינות שיהיה קשוב לצרכיכם

הדבר החשוב  הוא למצוא מעצב גינות או אדריכל נוף, אשר יהיה קשוב לצרכיכם ויהיה סבלנו כך שיוכל להסביר לכם, מדוע כדאי לבחור בצמחים מסוג מסוים ולא סוגי צמחים שאתם אוהבים, לפי הנתונים של הגינה שלכם.. תכנון והקמת דינה, זה אינו נושא של מה בכך ויש למצוא את היד המקצועית שתוכל לתכנן את הגינה על פי הנתונים ועל פי הצרכים של כל אחד מכם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.