מאור תכשיטים: טבעות אירוסין באיכות ללא פשרות

אם אתם רוצים למצוא חנות תכשיטים שבה ישנן טבעות אירוסין איכותיות – חשוב שתדעו כי מאור תכשיטים היא חנות יוקרה המספק שלל טבעות אירוסין, טבעות נישואין וטבעות ייחודיות שנחשבות איכותיות במיוחד. אבל כיצד קובעים את איכותו של היהלום? וכיצד בוחרים את הטבעת המתאימה ביותר? הכל בהמשך.

טבעות אירוסין

כפי שהזכרנו, כיום ישנם כמה וכמה פרמטרים שמעידים על איכות טבעת האירוסים תוך שטבעת גדולה עם יהלום גדול לא תמיד נחשבת האיכותית ביותר.

חשוב לדעת כי קביעת איכותה של טבעת נעשית לפי משקל היהלום, גודלו, איכותו החיתוך שלו ורמת החיתוך של היהלום שמשובץ על גבי טבעת האירוסין, על צבע ובהירות היהלום ושלל פרמטרים הקשורים למבנה וחיתוך היהלום. בנוסף איכותה של הטבעת נקבעת גם על פי הטבעת עצמה שעליה להיות עשויה זהב טהור במשקל של 14 קראט לפחות.

בזמן בחירת טבעת אירוסין יש לשים לב לפרטים של היהלומים או היהלומים המשובצים על גבי הטבעת.  יש לשים לב כי משקלו  של היהלום הינו לפחות 1 קראט משמע: 0.2 גרם, עד ליהלום במשקלים גבוהים יותר של 0.6 קראט ומעלה.

אז כיצד מתאימים את טבעת האירוסין לבת הזוג?

מחיר – בחרו טבעת יהלום שמתאימה ליכולות שלכם. מחיר יהלום במשקל 0.3 קראט יהיה החל מ 1600 קלים  שקלים בעוד שמחירם של יהלומי 0.6 קראט יגיע למחיר של 5,000 שקלים ומעלה. אם אינכם יכולים לעמוד במחירים של טבעות כאלה: תמיד תוכלו לוותר על יהלום ולבחור אבני חן המשובצות על גבי טבעת ומקנות מראה נפלא כמו אבני זרקוניה, אודם, טופז ועוד.

עיצוב הטבעת – בחרו טבעת בעיצוב המתאים לטעמה של בת הזוג. כיום ישנם שלל עיצובים החל מטבעות בעלות יהלום יחיד (סוליטר) טבעות אירוסין בעלות 3 יהלומים (טריו) וכאלה שמשובצות בשורה של יהלומים לכל אורכן. נסו לבדוק מהם התכשיטים של בת הזוג ולבצע התאמה בבחירת הטבעת.

סגנון – בחרו את טבעת האירוסין לפי סגנון. כיום ניתן לבחור טבעות החל מכאלה המעוצבות בסגנון וינטג' , סוליטר, חצי נישואין, טריו, היילו, טוויטס ועוד.

צבע היהלום – טרנד היהלומים הצבעוניים הפך ללוהט וכיום ניתן לבחור שלל טבעות יהלום שהיהלום הינו בגוונים וורודים, סגולים, ירוקים, כחולים, אדומים ואף שחורים. כאשר המחיר תלוי בקריטריונים של היהלום אותם הזכרנו קודם.

גודל הטבעת – לבסוף יש להתאים את הטבעת הנבחרת לגודלה של אצבעה של בת הזוג. כדי לבצע התאמה טובה הגיעו אל חנות התכשיטים עם טבעת קיימת ותוכלו ליהנות מהתאמה טובה.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר של מאור תכשיטים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.