סיגריה אלקטרונית – למי זה מתאים?

החתירה לשמור על גוף בריא יותר, הובילה רבים לחפש אחר פתרונות עישון נכונים יותר, ביניהם צמצום העשן שיוצא מכלי העישון, ערבוב של פחות טבק בעלי העישון, והיחשפות לסיגריה אלקטרונית.

אבל מה צריך לדעת על סיגריה אלקטרונית וכיצד היא מסייעת לבריאות הגוף? כל התשובות בהמשך.

קווים לדמותה של סיגריה אלקטרונית

סיגריה  מסוג זה הינה בעצם סוג של מכשיר עישון אשר משמש מכשיר אידוי הפועל בצורה מכנית. הסיגריה מטרתה לגמול מעישון, תוך שפעולת העישון של הסיגריה האלקטרונית מאשפרת תהליך של עישון סיגריה רגילה.

סיגריה אלקטרונית היא תחליף נפלא  וזאת משום שהיא מדמה את תהליך העישון הרגיל, תוך שהיא מעוצבת בצורה דומה לסיגריה רגילה והיא מאפשרת עישון של נוזל שאינו ניקוטין המזיק לבריאות, אלא נוזל שאינו נכנס לגוף, אך הוא מתחמם ויוצר תהליך אידוי שמדמה את תהליך עישון הסיגריה.

אחד הגורמים שהופכים את תהליך האידוי לכזה שדומה לעישון הוא היכולת של הסיגריה האלקטרונית לחמם א הנוזל ובכך להפיץ עשן ואדים שמקנים למעשן את התחושה כי הוא מעשן סיגריה רגילה.

בכך ניתן להיגמל מעישון סיגריות, וליהנות מתהליך העישון וזאת בעיקר משום שבסיגריה האלקטרונית אין ניקוטין וטבק, ובכך המעשן יכול ליהנות מעישון סיגריה שאינה מזיקה לבריאות.

סיגריה אלקטרונית

אז מהן היתרונות של סיגריה אלקטרונית?

שמירה על הבריאות – עישון סיגריה אלקטרונית טובה מאפשר תחושה של עישון אך ללא הטבק והניקוטין שעלולים לגרום נזק לבריאות.

ניקיון – באמצעות סיגריה אלקטרונית ניתן לשמור על הסביבה נקייה מעשן, מטבק ומבדלי סיגריות שמעיבים מאד על ניקיון הבית.

אסתטיות במראה החיצוני – באמצעות סיגריה אלקטרונית ניתן ליהנות מפעולת העישון ללא הכתמת השיניים, פגיעה בעור, במראה העיניים והשיניים, בציפורניים ובצבע האצבעות.

חסכון – סיגריה אלקטרונית רוכשים פעם אחת ובכך היא חוסכת את רכישת קופסאות הסיגריות הרגילות והיקרות.

אז אם אתם רוצים להיגמל מעישון – זה הזמן למצוא את הסיגריה האלקטרונית האיכותיות ביותר.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.