לימודי דיבוב – לא מה שחשבתם!

עולם הסרטים המצוירים לילדים הוא עולם עשיר מאוד. יש עשרות ואפילו מאות תכנים מצוירים לילדים בטלוויזיה ובקולנוע שמגיעים לארץ ממדינות שונות מחוץ לארץ בדגש על ארצות הברית. אם אנחנו רוצים להשתלב בתעשיית הבידור או בתעשיית האנימציה אנחנו יכולים להפוך להיות מדובבים מקצועיים של תכניות ילדים. מקצוע הדיבוב הוא מקצוע מתפתח והוא שונה מאוד ממה שרוב האנשים חושבים עליו. פעמים רבות בשביל להיות מדובב יש צורך ביכולות תיאטרליות ממש כמו של שחקן שמשחק בתיאטרון או בטלוויזיה. לימודי דיבוב יכולים לאפשר למי שרוצים להשתלב בתעשייה ולהפוך להיות מדובבים מקצועיים ללמוד מהו דיבוב טוב ואיך עושים זאת הלכה למעשה.

לימודי דיבוב

לימודי דיבוב – למי לימודים אלו יכולים להתאים?

לימודי דיבוב, כמו אלו שתוכלו למצוא באתר https://dubbing.co.il/, יכולים להתאים מאוד לאנשים שאין להם רקע קודם בעולם המשחק וגם לשחקנים שרוצים לחדד את יכולות הדיבוב האישיות שלהם. קיים הבדל גדול בין משחק על במה ובין דיבוב דמויות מצוירות מבלי שרואים אותך ושומעים רק את הקול שלך. הלימודים עצמם כוללים נושאים רבים כמו הגייה נכונה של מילים, נושאים בתחום הקריינות, נושאים בתחום המשחק כמו קומדיה ודרמה וגם נושאים שקשורים לתחום של פיתוח קול ושירה. הדיבוב הוא מקצוע עשיר מאוד ומאתגר ובשביל שנהיה מדובבים טובים אנחנו חייבים לרכוש ידע מקצועי ומיומנות – לימודים במסגרת קורס מקצועי יאפשרו לנו זאת.

לימודי דיבוב – למה כדאי ללמוד אותם ומה אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים?

לימודי דיבוב הם לימודים שבהחלט כדאי ללמוד אותם ואפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים הם רבות ולא כוללות רק דיבוב של סרטים מצוירים. כיום יש הרבה מאוד תחומים בהם יש צורך במדובבים מקצועיים כאשר אחד התחומים המתפתחים והעשירים ביותר הוא תעשיית הפרסום. בסרטוני תדמית רבים או באפליקציות יש צורך בקול של מדובבים מקצועיים שיהיו אחראים על הקריינות והקול שיש בסרטונים או באפליקציות עצמן. קורס דיבוב יכול להיות גם קרש קפיצה טוב לקריירה בקריינות לרדיו או בקריירה כקריין באירועים רשמיים וטקסים. הבחירה ללמוד דיבוב יכולה להיות בחירה משלימה ללימודים כוללים יותר הכוללים גם לימודי קריינות ולימודי פיתוח קול כל התחומים האלו משלימים ותורמים אחד לשני.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.