פנסיון לכלבים

ישנם מקרים כגון יציאה לחופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, מעבר דירה, שיפוץ דירה שבהם נצטרך לדאוג כי לכלב המשפחה האהוב שלנו, יהיה מקום נוח והולם לשהות בו. לכן, כדאי תמיד לשריין לעצמכם מקום כמו פנסיון לכלבים, אשר שם ידאגו לו היטב ויטפלו בו במסירות. אולי תתפלאו, אך כלבכם עשוי ממש ליהנות משהייה בפנסיון, כאשר יש בו סדר יום מוגדר, הכלב מטייל, אוכל  טוב, נחשף לכלבים נוספים ואף יוכל להתחנך טוב יותר כאשר בפנסיון ישנם אנשי מקצוע המתמחים באילוף ובעיות התנהגותיות בקרב כלבים.

המחירים בין פנסיון לכלבים משתנים והם יושפעו ממספר הימים שהכלב ישהה בפנסיון. ככל שהכלב ישהה לפרק זמן ארוך יותר, מחיר הפנסיון יהיה זול יותר. מומלץ למסור כמה שיותר מידע על הבריאות של הכלב שלכם, היסטוריה רפואית ודומה, כך תשמרו טוב יותר על הכלב כאשר הוא ישהה בפנסיון.

בקרו בפנסיון ושאלו את השאלות הנכונות לפני שתחליטו  

כשם שאנו בוחנים כל דבר, על אחת כמה וכמה נבחן את פנסיון לכלבים, בטרם נחליט כי זה המקום הטוב ביותר לשהייה של כלבנו האהוב. כדאי כי תשאלו את כל השאלות הנחוצות ואפילו תרשמו אותן על דף, כך שתוכלו לקבל מענה יעיל, תמונה על אופי המקום והתרשמות נכונה מבעלי הפנסיון והצוות המקצועי בו. רמת הניקיון וההיגיינה חשובה מאוד ולכן נוכחותכם במקום חשובה לפני שתחליטו אם זה המקום האידיאל שתהיו מעוניינים כי כלבכם ישהה בו כל זמן שתחסרו.

שאלו מה נוהל חירום במקרה חליל שהכלב ייפצע או יחלה

הדבר שהוא לא פחות חשוב ואם לא החשוב ביותר, הוא לשאול לגבי נוהלי החירום של הפנסיון המיועד לכלבים. אם כלב חלילה ננשך בריב עם כלבים או שיחלה או לא יהיה מעוניין לאכול בגלל שאתם חסרים לו, שאלו את  בעלי הפנסיון לגבי נוהלי החירום. לבטח בכל פנסיון יש את הווטרינר שמולו הם עובדים והם נעזרים בו במקרים חריגים אלה. כאשר יהיו בידכם כל התשובות, תוכלו להיות שקטים כי כלבכם יימצא בידיים הנאמנות ביותר. גם כאשר תחזרו וכלבכם ישמח לקראתכם ויראה טוב, תבינו כי זה הפנסיון הקבוע שתהיו מעוניינים שכלבכם ישהה בו גם בפעם הבאה שתזדקקו לו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.