קורס צלילה באילת – איך תבחרו?

נראה כי אחד הטרנדים הגדולים בישראל של העשור השני של שנות ה-2000 הוא ללא ספק טרנד הצלילה. יותר ויותר אנשים מגלים את העולם התת ימי ומחליטים ללכת ולצלול כמה שיותר. אך בכדי לצלול באופן עצמאי אתם צריכים ללכת לקורס צלילה מסודר ולקבל רישיון צלילה או בשם המקצועי כוכב צלילה. אחת האפשרויות המלהיבות ביותר לבצע קורס צלילה היא בזמן חופשה באילת. על כן עולה השאלה קורס צלילה באילת – איך תבחרו? התשובה היא שאתם יכולים קודם כול לבחור על סמך המלצות מבני משפחה או חברים אשר עברו כבר קורסי צלילה באילת. אם אין לכם המלצות אתם יכולים להתרשם מאתרי האינטרנט של מועדוני הצלילה השונים וכך לבחון את המקצועיות של המועדונים השונים. כמובן שמומלץ להזמין את הקורס עוד לפני שהגעתם לאילת והשיחה עם מועדון הצלילה מאפשרת לכם לעמוד על טיבו ולתהות על קנקנו.

כיצד נרצה שמדריך הצלילה יהיה?

נתון נוסף שחשוב מאוד לבדוק הוא איך לבחור את קורס הצלילה באילת. מי הוא מדריך הצלילה שמספק לכם המועדון. על כן כדאי תמיד לשאול גם על מדריכי הצלילה שיעבירו את הקורס. קודם כל אנחנו נרצה כי מדריך הצלילה יהיה מקצועי ביותר וברמה הגבוהה ביותר שיש. כלומר עליו להיות מנוסה ושלוט ברזי הצלילה באופן מושלם. לצד זאת אנחנו נרצה כי מדריך הצלילה יהיה נחמד, אדיב ויעניק לנו יחס אישי. על כן אישיותו של מדריך הצלילה היא חשובה ביותר. לבסוף, אנחנו נרצה כי המדריך יהיה אחראי וישמור על כללי הבטיחות וזאת בכדי להבטיח כי כלום לא יקרה לנו בצלילות הניסיון.

קורס צלילה באילת

מהו ארגון PADI?

לצד הדברים שהזכרנו לעיל הנוגעים לשאלה קורס צלילה באילת – איך תבחרו? עלינו להזכיר גם את ארגון PADI. אם המועדון שאנו הולכים לבחור בו הוא חבר בPADI  אנחנו יכולים להיות בטוחים כי מדובר במועדון איכותי. PADI הוא הארגון הגדול בעולם המאגד תחתיו אלפי מועדוני צלילה ברחבי העולם והוא מחייב את המועדון לעמוד בסטנדרט מסוים. כך שאם המועדון חבר בPADI  אנו יכולים לסמוך עליו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.