איך אפשר לקנות מוצרים לעיצוב בית בהנחה?

כאשר מדברים על עיצוב בתים, רבים נרתעים שכן עיצוב חלל מכל סוג היא עבודה מקצועית שעליה להיעשות על ידי מעצבים ששירותיהם עולה לא מעט כסף.

עם זאת עם קצת תושייה וזמן פנוי –  תוכלו גם אתם לעצב את החלל שבו אתם שוהים תוך רכישת מוצרי עיצוב וריהוט בהנחה.

אבל איך אפשר לקנות מוצרים לעיצוב בית בהנחה? הנה כמה טיפים לרכישה משתלמת וחסכון בעלויות:

פקדו מכירות חיסול – המתינו על הרכישות שלכם למכירות חיסול שמתקיימות מידי פעם ברשתות הגדולות. כיום במכירות חיסול או סוף עונה אפשר למצוא שלל ריהוט, מוצרי טקסטיל, כלי מטבח, וחפצים שונים לעיצוב במחירים נמוכים במיוחד. 

קופונים – בדקו אם יש לכם קופונים ושוברים לרכישת מגוון מוצרים לעיצוב הבית כמו כלי בית, מוצרי טקסטיל, מוצרי רטרו שכיום כה אופנתיים בעיצוב הבית ועוד. כיום באמצעות חברות במועדוני לקוחות, החזקת כרטיסי אשראי מסוגים שונים, מבצעים, קופונים והנחות ניתן למצוא שלל מוצרים לעיצוב הבית במחירים משתלמים במיוחד. 

בדקו אחר חנויות אינטרנטיות – נסו לבדוק אם ישנן חנויות אינטרנטיות שיכולות להציע לכם מגוון פריטים לבית במחירים שווים. לדוגמא: מוצרים המיובאים מסין הם כאלה שניתן לקשט ולעצב איתם את הבית אך חשוב לשים לב כי המוצרים איכותיים חרף מחירם הזול.

נסו למצוא חנויות שמוכרות אלמנטים לעיצוב הבית בהנחה – כיום ישנן שלל חנויות אשר מהן אפשר להשיג אלמנטים לשיפוץ ועיצוב הבית כמו חנויות קרמיקה בראשון לציון, בתל אביב, בירושלים או בכל מקום אחר. סקר שנערך בנוגע למוצרים זולים מצא כי חנויות קרמיקה בראשון לציון מקנות הנחות ומבצעים טובים על הסחורה שלהן.

נסו לחדש רהוט – כיד לחסוך בעלויות נסו לעשות שימוש במוצרים ברי קיימא. שיפוץ של כסאות ושולחנות, חידוש רהיטים ואף יישון ריהוט שנראה לא מתאים לעיצוב הבית: כולם יאפשרו לכם חסכון בכסף וגם יצירה של חפץ חדש שמתאים לסגנון העיצוב שלכם שעליו עבדתם לבד.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.