סגנונות עיצוב לחדר האוכל

חדר האוכל שלנו הוא אחד החללים הפנימיים החשובים ביותר בבית, שכן חלל זה הוא המקום בו אנו פוגשים את בני המשפחה בבוקר, בצהריים ובערב, הוא מקום שבו אנו מאחרים וחברים ומשפחה, אנו מכינים בפינת האוכל ארוחה זוגית רומנטית ואף אוכלים לבד ארוחה מפנקת ומרגיעה.

בשל כך חשוב שחדר האוכל שלנו יהיה מקום שכיף לשהות בו, תוך שחשוב שלשם כך נדע איזה סגנונות עיצוב ניתן לבחור לאזור זה.

אז מהן סגנונות העיצוב הפופולאריים? וכיצד אפשר לעצב פינות אוכל בזול? הכל בהמשך.

אם אתם רוצים לעצב פינת אוכל בזול תוך בחירת קונספט שילווה את האזור הזה בבית ויתכתב בצורה נכונה עם שאר חללים באזור הבית – חשוב שתדעו כי באמצעות פינות אוכל במבצע, תאורה נכונה שניתן לייצר בדרכים יצירתית, כמו למשל באמצעות הפיכת צנצנות לגוף תאורה או מסננות, כמו גם באמצעות מוצרי טקסטיל עתיקים שניתן למצוא בבוידעם של הסבתא, אפשר לעצב בכיף פינות אוכל בשלל סגנונות.

אבל מהם הסגנונות הפופולאריים בעיצוב פינת אוכל? הנה 4 מהם:

סגנון ים תיכוני – הסגנון הים תיכוני כובש אותנו בסערה כאשר עיצוב פינת אוכל בסגנון ים תיכוני הוא כזה ששם את הדגש על ריהוט גס, כמו פינות אוכל במבצע, עשויות עץ מלא שנראות מעט ישנות עם גימור ווש בצבעי עץ טבעיים, כמו גם באמצעות שולחנות עשויות שיש שמאפשרים מראה ים תיכוני מושלם, או שולחנות בחיפוי פסיפס. סגנון זה מאופיין במראה הגס, בתאורה עמומה, בעששיות אדומות שמפוזרות על השולחן, כמו גם בזרי פרחי גינה שנמצאים באורח קבע על גבי שולחן פינת האוכל.

סגנון כפרי – הסגנון הכפרי דומה בעיצוב שלו לסגנון הים תיכוני רק שהוא מעט גס ומחוספס יותר. בסגנון הכפרי תראו שימוש מסיבים בריהוט מעץ, עוד תוכלו לעצב את האזור עם שולחנות אוכל מסיביים שנרכשו בשווקי פשפשים (חלקן עשויים בוצרים עבים או אפילו דלתות מסיביות שהוסבו לשולחן) תוך העיצוב מלווה בגוונים חמים של צבעי חמרה, כתום, חום, צהוב ואדום.

סגנון תעשייתי – עוד בעיצוב חדר האוכל שולט לאחרונה הסגנון התעשייתי במלווה בריהוט עשוי נירוסטה, כלים כבדים, גופי תאורה עשויי מתכת ושולחנות אוכל עשויי בטון אדריכלי.

סגנון מודרני – בסוף ישנו הסגנון המודרני שמאפיין בקווים נקיים וחלקים, השולחנות בו עשויי זכוכית, הוא אינו עמוס בחפצים ומאשר מראה נקי ומסודר.

בחרו את הסגנון המתאים לכם ותוכלו כבר עכשיו לבחור שלל פינות אוכל במבצע, שיסייעו לכם לעצב בצורה אטרקטיבית את פינת האוכל.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.