עיצוב שולחן לפסח

האביב כבר בפתח ואנו כבר מתארגנים לקראת שולחן החג של סדר הפסח. זהו למעשה חג ההתחדשות, חג האביב ואנו מעוניינים לרכוש מוצרים חדשים, לעשות סדר כללי ולהתפנק בפריטים חדשים למטרת עיצוב שולחן לפסח, כזה שיהיה שונה מהעיצוב של השנה שעברה. ניתן לחשוב על עיצוב שולחן בסגנון האלגנטי, סגנון חגיגי ולבן, שולחן טרנדי או קלאסי.כדאי לזכור, כי מדובר בחג של פריחה וכדאי לשלב אגרטלים קטנים עם פרחים עדינים, צבעוניים ולבנים, מה שיקנה בנו את תחושת האביב בתוספת חגיגית ונפלאה של שולחן מעוצב .

שולחן חג עשיר וצבעוני- חגיגה לעיניים

רבים מקשרים בין צבע לבן לבין פסח, כאשר אצלם, שולחן חגיגי הוא שולחן בגוונים לבנים כגון מפה לבנה בתוספת עיטורים וסכום אשר ישבור את הגוון הלבן, אבל לחלק מהאנשים שמארחים בחג הפסח, השולחן הטרנדי הוא עשיר וצבעוני ולכן לפני שתחליטו על עיצוב שולחן לפסח, כדאי להציץ בעיצוב זה. למשל, צלחות בגוונים שונים ובהדפסים מיוחדים, סטים של צלחות בצבעים שיהיו בולטים, סכום, מפיות צבעוניות שיגרמו לחגיגה בעיניים ואווירה שמחה בחג.

אל תשכחו את האביזרים הנוספים כגון פמוטים מעוצבים בגוונים מעניינים שיתאימו לגוונים השונים של שולחן הפסח. יש כאלה שיבחרו בסטים של צלחות פרחוניות מה שיבלוט על מפה לבנה ויגרום לתחושה של חג האביב המלא בפריחה..

עיצוב של שולחן מהודר לסדר פסח

ניתן לעצב שולחן מהודר עם הוספת כלים חד פעמיים לפסח, שילוב של ראנרים בצבע כסף או זהב על מפה בגוון חלק, להוסיף סכו"ם בגוון זהב וכסף או שילוב של שניהם. ניתן יהיה להוסיף אגרטל בולט במרכז השולחן ובשני הצדדים, פמוטים העשויים מקריסטל, מה שיקנה מראה מהודר ביותר של שולחן סדר הפסח. ישנן נשים שכבר מתכננות מראש, כיצד ייראה שולחן החג שלהם בערב הפסח, כאשר הן כבר מסתובבות בחנויות לעיצוב הבית, מחפשות מפות, קישוטים ורעיונות מיוחדים שיקנו את האווירה המתאימה ביותר בערב חג הפסח, כאשר כולם יושבים סביב השולחן.

יש נשים שחוש העיצוב שלהן מפותח ועבורם עיצוב שולחן לפסח מהו אתגר וסיפוק רב, כאשר ייכנסו האורחים ויגיבו בהערות התפעלות.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.