קרוזים – כיצד לבחור את הקרוז הנכון עבורנו?

אחת מצורות הנופש הפופולאריות ביותר כיום, היא קרוז. לא מעט זוגות, משפחות, וכן חברים וחברות, יוצאים על קרוזים למקומות שונים בעולם. בין המקומות הפופולאריים אנחנו יכולים למצוא את צפון אירופה, ספרד, צרפת, בריטניה, מדינות הים התיכון וכן, יש לא מעט ישראלים שטסים לארצות הברית ושם לוקחים קרוז לאלסקה או לאזורים מסוימים בקנדה.

כפי שאנחנו יודעים, קרוזים זה למעשה נופש בהפלגה. שוכרים חדר בספינה ומפליגים איתה אל היעד שלה, כאשר הספינה משמשת כמין בית מלון צף, יש בו את כל מה שאנחנו צריכים ואפילו מעבר לכך, והספינה עצמה במהלך השייט, עוצרת ביעדים שונים, כך שאנחנו יכולים לבקר בשורה של מקומות, עוד לפני שאנחנו מגיעים אל יעדה הסופי של ההפלגה.

השאלה הנשאלת, כיצד בוחרים קרוזים, כיצד בוחרים לאן אנחנו רוצים להפליג ועם מי אנחנו רוצים להפליג. על שתי השאלות הנ"ל, נענה בחלק הבא של המאמר.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

נתחיל משאלת הבסיס, כיצד בוחרים לאן אנחנו רוצים להפליג. התשובה לשאלה זו יכולה להתחלק לכמה אפשרויות. יש מי שיבחר את היעד על פי מקומות אקזוטיים שהוא מעולם לא ביקר בהם, יש מי שיבחר על פי עונות שנה, אחרים יבחרו על פי אירועים מסוימים שנערכים באותו מקום ועוד.

כמובן שצריך לקחת בחשבון, את משך זמן ההפלגה, את תנאי מזג האוויר, תנאי השהות במקום, עלויות ועוד.

השאלה המשמעותית היא, כיצד בוחרים קרוזים, כיצד בוחרים עם איזו חברה יוצאים לקרוז. כאן הדרך להחליט היא הרבה יותר קשה. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות אשר מוציאות קרוזים אל יעדים שונים, אנחנו צריכים לבחון מה כל חברה מספקת לנו. בין אם זה מבחינת מסלול ההפלגה, מועד ההפלגה, עלות, וכמובן התנאים על הספינה עצמה.

אנחנו צריכים לבחון אילו חדרים אנחנו מקבלים בזמן ההפלגה, מה נמצא על גבי הספינה, אילו אטרקציות הספינה מציעה לנו, אילו הפעלות יש לנו או לילדים, ובכלל עד כמה אנחנו יכולים ליהנות לא רק מהמסלול אלא מהשייט עצמו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.