איך בוחרים עורך דין פלילי

כל מי שצופה בסדרות אמריקאיות שעוסקות בבתי משפט או משטרה, בוודאי שם לב שיש לעורך דין פלילי תפקיד מאוד מהותי בעלילה. הוא זה שאמור להציל את הנאשם מפני התביעה, שהיא כמובן המדינה. במקרים רבים, כיאה לעלילות טלוויזיה או קולנוע, מדובר במצבים מאוד מסובכים, בהם לחלש אין כמעט סיכוי להינצל והנה, באופן לא מפתיע, הוא יוצא זכאי.

לא פעם, אותו עורך דין פלילי נשכר לביצוע העבודה, בין אם זה באופן ישיר על ידי החשוד, בין אם זה על ידי משפחתו או חבריו ובין אם זה כשהוא עצמו מחליט להציע את שירותיו. במציאות זה לא שונה כל כך. ישנם חשודים או נאשמים (בשלבים מתקדמים) אשר יכולים לשכור בעצמם עורכי דין פליליים, ישנם כאלה שנשכרים על ידי המשפחה ויש לא מעט עורכי דין שמחכים בבית המעצר ומציעים את שירותיהם לחשודים. בתיקים תקשורתיים אגב, יהיו גם עורכי דין בכירים שיעשו זאת, ואפילו יסכימו לעבוד במחיר זעום או בחינם, ולו מתוך הידיעה שהרווח התקשורתי שלהם יהיה גבוה מאוד.

השאלה היא, כיצד בוחרים עורך דין פלילי? יש כמה פרמטרים, נקודות, אשר יכולות להשפיע על התהליך הבחירה, בהנחה ואנחנו מעדיפים נדרשים לעורך דין כזה ומעדיפים לבחור בעצמנו ולא לחכות שמישהו יציע את שירותיו ואנחנו נבחר בו, או לקחת עורך דין מהסנגוריה הציבורית.

ראשית, אנחנו צריכים למצוא עורך דין עם ניסיון רב כעו"ד טננבאום וקנין, בקרו באתרו – https://www.tevk-law.com. מישהו שיוכל להתמודד עם התיק שלנו. מדובר בגורם מקצועי שטיפל בעבר בתיקים כמו שלנו ואנחנו יכולים לסמוך עליו שידע כיצד לייצג אותנו.

עורך דין פלילי טננבאום ווקנין

שנית, אנחנו צריכים מישהו שיהיה זמין עבורנו. אנחנו לא רוצים למצוא עורך דין שיטפל בנו לעיתים רחוקות ובגללו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו זמן רב בתא המעצר או בכלא.

שלישית, אנחנו צריכים למצוא עורך דין פלילי שבראש ובראשונה רואה את טובתנו. כלומר מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהוא יבצע עבורנו את הטוב ביותר ולא יחשוב אך ורק על טובתו האישית או הצלחתו.

ארבע, מישהו שיגיד לנו את האמת גם אם היא קשה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.