כיצד מוצאים עורך דין פלילי בתל אביב

כשאנחנו מתבוננים על עולם עורכי הדין הישראלי, אנחנו יכולים לומר בוודאות שלושה דברים עיקריים. ראשית, כמות עורכי הדין בישראל מטפסת כלפי מעלה באופן תדיר. שנית, החשיפה התקשורתית להם זוכים עורכי דין רק עולה עם השנים, מסיבות שונות, שלישית, מספר עורכי דין הפליליים שעובדים בישראל, נמצא אף הוא בעלייה.

זו הסיבה, שהיום הרבה יותר קל למצוא עורך דין פלילי בתל אביב מאשר בעבר. אם פעם פעלו בתחום מספר שמות גדולים ולצידם עורכי דין פחות מוכרים, היום קל הרבה יותר למצוא עורכי דין הן מהמשרדים הגדולים אך גם מהמשרדים הבינוניים. ההסבר לכך טמון בכך שיש יותר עורכי דין בישראל ובכך שהם זוכים לחשיפה גדולה יותר.

עורך דין פלילי בתל אביב, כמו בכל מקום אחר, מייצג אך ורק חשודים אשר המדינה טוענת שהם ביצעו עבירות מסוגים שונים. עורכי דין פליליים מייצגים אותם בהליכים שונים, בין אם מדובר בהליכים קדם משפטיים או בהליכים משפטיים. במקרים רבים מדובר על הליכים אשר נמשכים שנים רבות עד אשר המשפט מגיע לסיומו, ולעיתים גם לאחר מכן, בין אם זה בהליכי ערעור וכדומה.

עורך דין פלילי שונה מעורך דין אזרחי בכך שהוא לא תובע אלא רק סניגור. הוא אמור לייצג את החשוד ולעזור לו להפריך את טענת המדינה בדבר העובדה שהוא ביצע את העבירה אשר מיוחסת לו.

כיצד מוצאים עורך דין פלילי בתל אביב

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של עורכי דין פליליים בתל אביב, ניתן למצוא אותם דרך אתרי אינטרנט וכן דרך גופים שונים שעוזרים לקשר בין חשודים שמחפשים עורכי דין לבין משרדים שמייצגים חשודים במשפטים פליליים.

חשוב להדגיש, מי שאיננו יכול להשכיר את שירותיו של עורך דין פלילי, יכול ליהנות משירותי הסנגוריה הציבורית, עורכי דין שמקבלים כסף מהמדינה במטרה לייצג חשודים שאין להם אפשרות לשלם על עורכי דין.

לפני סיום חשוב לומר, כל חשוד שעומד בפני משפט פלילי, נכון שיבחר לעצמו עורך דין שהוא סומך עליו, מתוך כוונה לקבל את הייצוג הטוב ביותר במשפט.

עורך דין פלילי

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.