אחסנה במכולות – מה צריך לדעת?

אם אתם זקוקים לשירותי אחסון עקב מעבר דירה, אם אתם בעלי עסקים, יבואנים משווקים ועוד, חשוב שתדעו כי אחד הפתרונות הנכונים ביותר לבעלי עסקים היא אחסנה במכולות.

אבל מהי אחסנה מסוג זה וכיצד היא מתבצעת? כל התשובות מהמומחים של חברת 'אחסון בריבוע' חברה המספקת מכולות ומחסנים להשכרה, בהמשך.

אנשים המבצעים רילוקיישן או מעבר דירה וזקוקים למקום זמני או קבוע לאחסון סחורה, כמו גם בעלי עסקים, יצרנים ויבואנים: כולם זקוקים לשירותי אחסון, כאשר רבים לא יודעים כי הפתרון האולטימטיבי עבורם הוא שירות אחסנה – קראו כאן www.ribua.co.il.

אבל כיצד מתבצעת אחסנה במכולות?

בחברת אחסון בריבוע ישנו שטח גדול ומאובטח אשר בו ישנן מכולות להשכרה. המכולות מחולקות בצורה נכונה ונגישה ללקוחות  תוך היכולת גם לארוז בצורה נכונה את כלל הציוד שעליו להכנס למחסן כאשר הכל נעשה עם התאמה לגודל המחסן.

כדי להבין יותר אודות שיטות האחסון, חשוב לדעת כי לחברתנו מכולות בגדלים שונים, החל ממחסנים ומכולות בנפח של 3 קוב עד למחסני ענק בנפח של 60 קוב.

כדי לבצע את ההתאמה הנכונה, אנשי המקצוע של החברה מבצעים התאמה עם הלקוח של סוג המחסן המתאים לו ביותר ובכך מתאימים את המחסן הטוב ביותר עבורו.

אחסנה במכולות

האם הציוד בטוח?

בכל הנוגע לבטיחות של הציוד, הריהוט והסחורה אשר מאוחסנת במקום – חשוב לדעת כי ישנה מקסימום אטבחה במקום תוך שכירת חברת אבטחה, מצלמות ואזעקות אשר פועלות 24 שעות במקוום כמו גם ציוד והגנה נגד שריפות.

אנו באחסון בריבוע מבטחים את הסחורה ומוכנים לכל תרחיש בין אם מדובר בפריצה, בחבלה, במזג אוויר קשה או איתני הטבע. בכך הלקוחות שלנו יודעים כי הם יכולים לסמוך על השירותים שלנו בכל זמן.

ומה עם גישה למחסן?

אנו יודעים כי כל אדם הינו אינדיבידואל וכל עסק עובד בצורה אחרת ובשעות אחרות, ולכן אנו מאפשרים גישה יום יומית למחסנים תוך שהלקוח מקבל מפתח אישי למחסן אשר באמצעותו הוא יכול לגשת למחסן השכור שלו ולבצע בו שינויים ככל העולה על רוחו.

בנוסף לנו ב'אחסון בריבוע' אנשי שירות מומחים שאר מסייעים בכל בעיה ומכונים לקלוט סחורה וציוד במחסנים בכל עת.

ארגון המכולות

על מנת להבין יותר אודות הדרך אשר בה אנו עובדים, חשוב לדעת כי המכולות שלנו  מסודרות בתוך המבנה בצורה מאורגנת וחכמה.

אנו לפני האחסון מבצעים תכנון של דרך האחסון והתאמה של המכונה לציוד ולאלמנטים אשר מיועדים למכולה.

בכך הלקוח יכול ליהנות ממיקום נכון ומקסימום נוחות בעת ההגעה אל המחסן שהוא שכר.

לסיכום, על מנת לקבל את המחסן הטוב ביותר, את הסדר המושלם בחפצים ובסחורה, וכדי לקבל משירות אישי ובטוח –  יש לפנות אל המומחים שלנו כבר היום ובכך ליהנות ממחסן מושלם!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.