בחירה חכמה של מאווררי תקרה מעוצבים

הקיץ הישראלי בפתח ועמו החרדה ההולכת וגוברת מפני הלחות, הזיעה, ה"עצבים" שכל כך מאפיינים את הישראלים, העייפות המגיעה עם החום המעיק והשעות הארוכות תחת השמש או לחלופין – תחת המזגן. ישראלים רבים חוששים מהקיץ הרבה לפני שהוא מגיע, ונערכים אליו בהתאם. בשנים עברו ישראלים רבים העדיפו להתקין מזגנים ברחבי הבית – מזגן מפוצל או מרכזי, מזגן חלון או רצפתי. עם השנים יותר ויותר משפחות מבינות את המחיר הגבוה שיש להפעלת מזגנים ומעדיפות מאווררי תקרה מעוצבים באיכות גבוהה.

המזגנים המוכרים לנו לעייפה אינם אלא מייבשים את האוויר ומביאים אותנו לשתות כמויות של מים כדי להחזיר לעצמנו את הנוזלים הדרושים לנו, מרעישים לעייפה ובכך יוצרים אווירה לא נעימה בכל מקום שבו הם מופעלים – בין אם זה בבית, במקום העבודה או בכל מקום אחר. ועוד לא דיברנו על הרעשים החיצוניים הנוצרים כאשר המזגן עובד – המנוע שלו יוצר רעשים בלתי נסבלים שלרוב – מביאים את השכנים שלנו לרטון ואת פתחי הבתים שלנו להיות לא נעימים.

המזגנים הישנים לא רק שאינם משיגים את האפקטים הרצויים, הם גם צורכים חשמל רב וברגע שמפסיקים את פעילותם – הם כבר אינם מקררים כפי שצריך. מסיבות אלו, בשנים האחרונות אנו עדים לירידה משמעותית בצריכה, קנייה והפעלה של מזגנים בבתים רבים וגם במשרדים גדולים. יתרה מכל אלו, ההבנה כי הפעלת מזגן למשך שעות ארוכות פוגעת משמעותית בכדור הארץ – מביאה קהלים מסוימים לחפש אחר אלטרנטיבות רלוונטיות.

מאווררי תקרה מעוצבים הם בין הפתרונות היעילים והאפקטיביים ביותר בשנים האחרונות. היתרונות הרבים שלהם הופכים אותם לאחד המוצרים הנרכשים ביותר: הם זולים הרבה יותר ממזגנים, הם צורכים פחות חשמל באופן משמעותי, הם נעימים יותר משום שאינם מרעישים, הם אינם מייבשים את חלל החדר בו הם מופעלים והם אינם מעניקים תחושה תעשייתית ולא נעימה. נהפוך הוא, מאווררי תקרה מעוצבים ושקטים הופכים את החדר להרבה יותר ביתי ונעים, משום שהם משרים תחושה של רוגע תמידי.

בחירה נכונה של מאוורר תקרה יכולה להעניק לבית שלכם סגנון ייחודי ותחושת קסם המאפיינות אותו ותורגש על ידי המבקרים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.