פתרונות הצללה לחצר

החצר שלנו יכולה להיות מקום נפלא לאירוח חברים, לארוחות משפחות ואף לצורך מנוחה ורגיעה בחיי היום יום. בנוסף, החצר שלנו יכולה להיות מקום מקלט מעולה בימי קיץ חמים למי שרוצה לשבת באוויר הפתוח ולהתאוורר.

בשל כך רבים מחפשים אחר פתרונות הצללה נוחים לחצר, כאשר כיום ישנם מגוון פתרונות שאת חלקם ניתן לרכוש ולהתקין, ואת חלקם ניתן לבנות לבד.

אז אם אתם מחפשים אחר פתרונות הצללה לחצר – חשוב שתדעו כי כיום ניתן בקלות להרכיב לבד כל הצללה שתבחרו. אז מהם הפתרונות?

פרגולה – פרגולה היא מבנה מקווקו עשוי עץ שתפקידו לאפשר הצללה לחצר וגם להוריד את הטמפרטורות הגבוהות בבית בימי הקיץ. פרגולה בונים בתהליך של יצירת קונסטרוקציה מעץ שמתאימה לגודל החצר, כאשר את העצים מניחים כגגון שנבנה בצורה שתי וערב,  ולאחר בנייתו ניתן לפרוס על גבי הפרגולה מגוון סככים.

בנוסף כיום על מנת לקבל אוורור נוסף מתחת לפרגולה ניתן להתקין מאוורר תקרה לפרגולה כאשר ניתן להשיג מאוורר תקרה לפרגולה מעוצב, יעיל וחסכני מחברות המתמחות בתחום.

רשת צל – רשת צל היא פתרון אטרקטיבי למי שרוצה להצל את החצר שלו וגם לחסוך בעלויות. כיום ניתן למצוא רשת צל במגוון גדלים וצבעים, כאשר על מנת להתקין רשת צל כל מה שצריך הוא למתוח את רשת הצל מקצה לקצה באזור החצר. את הקצוות ניתן להקים מעמודים, גגות, ושאר חפצים גבוהים ויציבים שיש בחצר הבית.

שמשיה – אם בעבר שמישה הייתה סוג של מטריה גדולה שהיינו מציבים בחוף הים, הרי שכיום ישנן שמשמיות ענקיות ויציבות שניתן להעמיד בחצר. שמשיות גדולות בעלות רגל מתכווננת הן כאלה שניתן בקלות להציב בחצר על קרקע שטוחה וליהנות באמצעותן מהצללה בכל ימי הקיץ הלוהטים. בנוסף את השמשיות ניתן לקפל ולאחסן בקלות במחסן בימי החורף.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מחצר נעימה, אתם יכולים לבחור משלל אפשרויות הצללה בין אם מדובר בפרגולה עם מאוורר תקרה מעוצב, רשתות צל, שמשיות ועוד. אז זה הזמן לבחור את האביזר שיעזור לכם לעבור את הקיץ בשלום!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.