יתרונות של מגשי אירוח לאירועים

ריבוי החגים והאירועים שאנחנו נהנים מהם מעמיד אותנו בפני הצורך לבחור נכון את כל המרכיבים המוצלחים של האירוע. אנחנו יודעים בדיוק ממה הקהל ייהנה וכדי שהכל יתנהל כהלכה וימצה את הפוטנציאל שלו אנחנו מנסים למצוא את המקום האידיאלי, את הקייטרינג האופטימלי ואת המוזיקה שתשלים את הכל באווירה נעימה. האירועים הישראליים מאופיינים בדרך כלל במינגלינג ער ולכן הדרך הטובה ביותר להגיש קייטרינג אופטימלי תהיה לבחור בשיטת מגשי האירוח. היתרונות של מגשי אירוח רבים מספור וכדאי לקחת אותם בחשבון כשאתם שקולים מה להגיש וכיצד לבנות את האירוע שלכם. להלן כמה מהם, שבוודאי ידברו אליכם.

יתרונות של מגשי אירוח

יתרונות בולטים של מגשי אירוח לאירועים

  • מתאימים לכל היקף של אירוע – במדינה שבה כל דבר הוא סיבה למסיבה, מגשי אירוח מודולריים הם הפתרון המושלם לכל היקף של אירוע. אם נתקלתם בסירוב של קייטרינג בגלל מספר המנות המבוקש ומספר האורחים הקטן, אין כזה דבר במגשי אירוח. כל מספר של אורחים בכל מקום בכל היקף ובכל אורך אירוע מתאים בצורה מושלמת למגשי אירוח מסוגים שונים. אתם יכולים ללכת על קו מסוים או לשלב בין כמה תפריטים בהתאם לרוח האירוע ולהעדפות האורחים שלכם, אבל תמיד תקבלו מענה מבלי להישאר בידיים ריקות.
  • אין הגבלות תזונתיות כלשהן – בגלל המגוון של המנות והאפשרות הטכנית להפריד בין המגשים, אין מצב כזה שבו חלק מהאורחים שלכם יישאר רעב בגלל מגבלות תזונתיות כלשהן. נטולי הגלוטן יסתדרו עם מגשי ירקות וגבינות, אוהבי המזון מן החי ייהנו ממגשים חלביים, הטבעונים יקבלו את שלהם בנדיבות יצירתית, הנמנעים מסוכר ייהנו ממנות מלוחות או ממתוקים טבעיים, וכל השאר פשוט ייהנו מההיצע האין סופי כמעט ומהתפריט שתרכיבו למענם.
  • שליטה מושלמת בצריכה קלורית למי שזה חשוב לו – שומרי המשקל ימצאו תמיד מה לאכול משום שהמנות הקטנות ניתנות לשליטה, אין נקיפות מצפון כאשר צורכים כמה מנות מגוונות ונהנים מכל העולמות בקטן. כמו כן, תמיד אפשר לנשנש ירקות ופירות ומנות צנועות יותר מבחינה קלורית. כך לא יקרה מצב שבו האורחים שלכם נמנעים מאכילה רק משום שהם שייכים לקהל של אנשים שמקפידים לשמור על הגזרה בכל מחיר.
  • פחות כאב ראש בבחירת התפריט – ההתלבטות האין סופית של עורכי האירועים באיזה קו לבחור לתפריט של מנות מלאות מוכרת מאוד. בדיוק בגלל זה הקונספט של מגשי אירוח משחרר אתכם מכל ההתלבטויות האלה ומתיר לכם לבחור הכל מכל. הבחירה החופשית במנות מכל מטבחי העולם נחשבת תמיד למוצלחת מכולם ולכן כל בחירה כזאת תקלע למטרה. לא יקרה שמישהו לא ימצא משהו שהוא אוהב אם תיעזרו בניסיון שלנו באירועים כאלה. הרכבת התפריט המגוון והקולע ביותר מובטחת בוודאות.
  • מינגלינג טבעי יותר – מכיוון שישראלים אוהבים להסתובב, לדבר, להכיר, להשלים פערים במידע, לעשות עסקים, להחליף פרטים, ליהנות מיצירת קשרים, הם יתקשו לעשות זאת מרותקים לשולחן שאליו מגישים מנות מסודרות. מגשי האירוח לא רק מאפשרים להם להסתובב בכל האולם או גן האירועים מבלי לפספס את הכיבוד, אלא שהכיבוד גם מגיע עד אליהם בזכות המלצרים. לא חייבים להשאיר את המגשים כולם על השולחנות, אפשר להגיש אותם עד האורחים והם גם יודו לכם מאוד על ההתחשבות הזאת.
  • ארוחה קלה שאינה מכבידה על האורחים– באירועים מקצועיים שבהם יש להקשיב לנאומים, מצגות והרצאות, ארוחה כבדה מדי עשויה לגרום לאי נעימות ולחוסר קשב וריכוז מוחלט. ארוחה קלה שמורכבת ממנות שמוגשות במגשי אירוח יצירתיים מושלמת לכנסים כאלה או לאירועים שבהם יש הרבה תזזית ופעילות. כמו כן, מגשי האירוח מעולים למזג האוויר החם מאוד גם כאשר אתם במזגן, והאורחים ישמחו לא להעמיס על עצמם.
  • מתאים לכל תקציב – מגשי אירוח אפשר להרכיב בכל תפריט ועדיין הוא יהיה עשיר מספיק גם בתקציב צנוע מאוד, מה שפותר לכם את בעיית הכיבוד המכובד והעשיר.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.