חלונות שחורים לרכב מתי מותר לשים

לא מעט אנשים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם. אולם, אם גם עתיד להשחיר את חלונות הרכב שלך, חשוב מאוד שתדע שיש צורך לעשות זאת בצורה חוקית. השחרת חלונות לרכב שלא בצורה המותרת על פי חוק משרד התחבורה, עלולה להטיל עליך עונש. לכן, כדאי מאוד לבצע את השחרת החלונות רק אצל אנשי מקצוע אשר יודעים אילו חלונות מותר להשחיר על פי חוק, כיצד מותר להשחיר אותם על פי חוק ומהי השיטה הטובה ביותר להשחרתם על פי החוק.

השחרת חלונות לרכב

חלונות שחורים לרכב- חוקי או לא חוקי

אם אתם תוהים אם חלונות מושחרים לרכבים הם בכלל חוקיים, הרי שעד שנת 2005 הם בהחלט לא היו דבר חוקי. על פי החוק של משרד התחבורה עד שנת 2005 חל איסור להשחיר את חלונות הרכב. אולם, בשנת 2005 עודכן החוק של משרד התחבורה הנוגע להשחרת חלונות ברכב. חידוש ועדכון החוק הגדיר את השחרת חלונות הרכב שליד הנהג וכן, השמשה הקדמית והשמשה האחורית של הרכב כלא חוקיים. כלומר, החלונות שנותרו שהם החלונות בתא הנוסעים שמאחורי הנהג מותרים להשחרה על פי חוק. השחרת חלונות מעניקה לכל רכב מראה יוקרתי ואלגנטי אך מעבר לכך, היא מסייעת בוויסות הטמפרטורה ברכב ושומרת על פרטיות הנוסעים ולכן, רבים בוחרים להשחיר ברכב את החלונות אשר מותר על פי חוק להשחיר

כיצד משחירים חלונות ברכב

אם חשבת שהשחרת חלונות ברכב היא דבר פשוט הגובל ברכישת מדבקות ייעודיות להשחרת חלונות רכבים והדבקתם על החלונות הייעודיים, הרי שאין הדבר כך. השחרת חלונות המתבצעת באופן לא מספיק מקצועי יכולה להסב יותר נזק מתועלת לרכב. לכן, אם אתם מעוניינים להשחיר את חלונות הרכב שלכם, כדאי מאוד שתפנו אל אנשי המקצוע המומחים בתחום זה. אנשי מקצוע מעין אלו יציעו לכם שיטות שונות עבור השחרת חלונות הרכב שלכם. יש לוודא כי מדובר בשיטות חוקיות על פי משרד התחבורה עבור השחרת החלונות. כמו כן, כדאי לבחור את השיטה אשר תעניק לרכב שלכם חלונות כהים אשר לא יינזקו או יפגמו באופן כלשהו לעולם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.