רעיונות לימי הולדת

ימי הולדת בימינו אלו אירועים שכל ילד מחכה לו וחושב מה יכין לכבוד החברים שבאים לחגוג אתו. בימינו ימי הולדת מכילים תכנית פעילות כזו או אחרת שבה משתתפים כל החברים מהכיתה או שיש כאלה שיעדיפו רק קומץ של חברים.

היום יש מגוון של אטרקציות שמתאימות לימי הולדת, החל משיט בנהר הירקון ועד לחדרי בריחה בערים השונות בארץ. כמו כן, כל אטרקציה אמורה להיות ייחודית ולשמח ולהתאים לכמות האנשים בה מעוניינים. במאמר להן נספק אטרקציות לימי הולדת עבור כמות גדולה וגם קטנה של משתתפים, עבור כל הגילאים. 

רעיונות ליום הולדת אינטימי                                                                                          

ליום הולדת אינטימי יש מגוון שלא אטרקציות שיכולות להתאים. היום יש מקומות רבים שישמחו לארח אתכם ולספק לכם את החוויה האולטימטיבית או הרומנטית אם תרצו. תוכלו גם ליהנות מרכיבה על סוסים על חוף הים, צניחה חופשית או קורס צלילה קסום באילת. יש סדנאות רבות שניתן לעשות (נגרות, ריפוד, גינון, בישול) ולרכוש מיומנות כזו או אחרת. חדרי בריחה של מיסתורי שבהם תוכלו ליהנות משעה מאתגרת במיוחד עם קובץ מצומצם של חברים.

ימי הולדת אלו ימים בהם אנחנו רוצים לשמח את יקירנו  ולהקדיש להם את מה שהיו רוצים ולא מסוגלים או לא מגיעים לזה ביום יום. לכל האטרקציות הנ"ל תוכל לשלב ארוחת בוקר או ארוחת צהריים במסעדה טעימה שתשזור את היום הקסום הזה למתנה גדולה ומיוחדת.

רעיונות ליום הולדת רב משתתפים                                                                            

ליום הולדת רב משתתפים בעיקר צעירים, תוכלו לבחור פעילות עם מפעיל סטנד אפ שיגיע עד אליכם ויצחיק אתכם לפחות שעתיים שלמות. תוכלו ללכת לסיטי לייזר לשחק משחקי מלחמה בלייזר, מדובר בפעילות כיפית ומיוחדת ומיועדת לילדים. תוכלו ללכת לסרט, בריכה או לספארי. למבוגרים בנינו שרוצים  להזמין את כל החברה מהעבודה או החברים מהצבא וכו' יכולים ליהנות מערב קריוקי, טיול בפארק עם משחק חפש את המטמון למבוגרים ועוד.

הכי חשוב שכל רעיון ואטרקציה מיוחדת שתרצו להעניק למשהו צריכה להתבסס על אופיו, אישיותו וגם הגיל שלו. העיקר שיהיה במזל טוב!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.