טיפוח החצר ומקום המגורים – טיפים יעילים

הסביבה אשר בה אתם חיים היא חשובה במיוחד לאיכות החיים שלכם ולכן חשוב לדעת שבית מטופח ונקי הוא חשוב אבל גם החלקים החיצוניים שלה בית כמו החצר, הגינה, ואף המדרכות, החניות והכבישים שמחוץ לבית – הם חשובים.

אם אתם גרים בבית משותף או בבית פרטי חשוב שתדעו לטפח את הסביבה שלכם וזאת על מנת שתוכלו לשפר את איכות החיים שלכם וגם להעלות את ערך הנכסים שלכם ושל המקום שבו אתם גרים.  

כיום בשל פחי אשפה לא מתאימים, שביתות של מועצות ועיריות, עבודת ניקיון שאינה יסודית, הזנחה ואף זלזול של התושבים: הופכים הרחובות ללא נקיים בעליל ואף מזוהמים. לכן חשוב לקחת יוזמה ולהתחיל לפעול למען הסביבה.

אבל כיצד עושים זאת? הנה כמה טיפים יעילים:

אספות דיירים –  כנסו אסיפת דיירים והגו יחד תכוניות שיפור פני הסביבה שלכם. נסו לארגן יום בחודש אשר בו תנקו יחד את הסביבה, בדקו כיצד כל אחד יוכל לתרום לטיפוח האזור וכיצד אפשר להתחשב באחרים.

ציוד ותחזוקה – הקפידו על ציוד נכון ותחזוקה באזור שלכם כמו למשל ציוד לניקוי הבניין, פחים מתקדמים כמו למשל שימוש במכלי זבל מסוג אשפתון אשר מקנה את היכולת לאסוף זבל בצורה יעילה יותר, הם כאלה שיש בהם יותר מקום לאשפה, אשפתון מעוצב בצורה צבעונית וידידותית והוא משתלב נהדר בסביבה.

טיפוח הנוי – נסו לטפח את הנוי ונסו לבדוק אם אתם יכולים לממן גנן מקצועי שיגיע אל הבניין שלכם. אם אתם לא מצליחים לגייס תקציב לגנן: נסו אתם לטפח את הנוי, לגזום ולנקות את הגינות המשותפות ואף לצאת בפרויקטים משותפים שבהם תוכלו להקים יחד גינה קהילתית.

היו מודעים – חשוב להיות מודעים לסביבה שבה אתם חיים. הקפידו למחזר בפחים ייעודים חומרים שונים, שימוש מלב כי הזבל אינו מטפטף בדרכו לפח. הקפידו לסגור חדרי אשפה ונסו לקחת כמה רגעים ולהשליך זבל, גם אם הוא לא שלכם לפח. בכך תוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ומסביבה נעימה למגורים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.