מצבר עד הבית

כמה פעמים קרה לכם בבוקר שאתם מעוניינים להניע את הרכב בדרככם לעבודה והוא אינו מניע? הדבר הראשון שיעלה בראשכם הוא שהמצבר שבק חיים. האפשרות הראשונה שעומדת בפניכם הינה להזמין גרר ויש לקחת בחשבון כי זמן ההגעה של גרר עשוי לארוך כמה שעות..אם יהיה צורך להחליף מצבר, המחירים של חילוצי דרך שיכולים להציע לכם לרכוש מצבר חדש שהם יתקינו עבורכם, יהיו גבוהים. האפשרות הנוחה ביותר היא להתקשר אל חשמלאי הרכב הקרוב ביותר, לומר לו את דגם ושנתון הרכב, כך שהוא יוכל להביא עבורכם ולהתקין מצבר עד הבית, כך שתוכלו בזמן די קצר, להניע את הרכב ולהמשיך למחוז חפצכם בקלות ונוחות, כאשר מותקן ברכבכם מצבר מתאים וחדש שיחזיק לשנה וחצי לפחות.

בזמנים הלחוצים של היום- רק מצבר עד הבית

אם הייתם מגיעים אל חשמלאי רכב, לאחר שרכבכם לא נדלק, הייתם מניעים את הרכב באמצעות כבלים מרכב אחר. השלב הבא הינו להגיע אל חשמלאי רכב ואף להמתין בתור שלפעמים עשוי לקחת כמה שעות. במקום שתבזבזו זמן יקר, תוכלו להזמין שירות מצבר עד הבית מחברות שמציעות שירות זה, או אפילו מהחשמלאי שאתם מכירים, כאשר הוא יציין בפניכם, תוך כמה זמן הוא יגיע אליכם. ישנם כאלה, הסבורים כי שירות זה, הינו יקר יותר מאשר לרכוש רכב  אצל חשמלאי הרכב שאתם מכירים, אך למעשה זה לא נכון, היות והמחירים הינם נמוכים וכן הזמן והכסף שתחסכו הם משמעותיים.

בחירת מצבר איכותי לשקט הנפשי שלכם

ישנו הבדל מהותי בין הפירמות של המצברים השונים המיועדים לרכב. ישנם מצברים איכותיים יותר וישנם פחות איכותיים. איכות המצברים ניכרת בכושר העבודה ובתפוקה וכושר העבודה היום יומי של המצבר וכן, באורח החיים של המצבר. כאשר פירמות מוכרות של מצברים מחזיקים יותר משנתיים ויש עליהם אחריות לשנה ואילו המצברים הזולים והפחות איכותיים האחריות עליהם הינה לשלושה עד לשישה חודשים. אם תזמינו שירות מצבר עד הבית, המצברים יהיו באיכות גבוהה ועם אחריות למשך שנה. זו הסיבה שהיום, רבים מהנהגים כבר מזמנים מצבר עד הבית בצפון מחברות המעניקות שירות של מצרים איכותיים והתקנה לנסיעה שקטה ללא תקלות לאורך זמן.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.