לימודי תואר ראשון בישראל

עבור סטודנטים רבים מכל העולם, החלום להוציא תואר ראשון בישראל (study in Israel), הוא חלום שהם מצליחים להגשים אותו דווקא באוניברסיטת בר אילן. ישנם הרבה מקומות לימוד בישראל וגם מוסדות להשכלה גבוהה. אך נדמה כי אין אוניברסיטה בסדר גודל כזה כמו אוניברסיטת בר אילן. וכך רבים מצליחים להגיע להישגים גבוהים במיוחד דווקא שם.

אוניברסיטת בר אילן – עם הפנים לכל העולם

בניגוד למקומות או מוסדות להשכלה גבוהה אחרים, הרי שבאוניברסיטת בר אילן נעשים כל העת מאמצים לשלב את הסטודנטים בתוך החברה הישראלית. אין כל מגמה ליצור עבורם בועה משלהם. להיפך. הם מופנים ללימודי עברית, לרכישת השפה העברית ובאופן כללי הם איכשהו מחויבים להשתלב בחברה הישראלית. למותר לציין שהם מצליחים להגיע להישגים נאים במיוחד.

מלגות ומענקים

מלבד ה'דחיפה' והעידוד להשתלב בחברה הישראלית ולדבר את שפתה, נהנים אותם סטודנטים ממלגות וממענקים שונים אשר נועדו על מנת שהסטודנטים יוכלו להיות פנויים ללמידה. כך הם נהנים מריכוז מלא ומפניות להשקיע וללמוד את כל מה שמוטל עליהם כאשר העול הכלכלי אינו מעיק.

חשוב לציין כי ישנם כמה וכמה קורסים אשר אלו מאפשרים לסטודנט בן חו"ל אשר מסייעים לו אחר כך להשתלב בחברה הישראלית כמו גם בעולם התעסוקה הישראלי.

מִסְפָרִים מְסַפרים

האוניברסיטה הוקמה כבר בשנת 1957. מה שאומר שהמקום קיים מזה 65 שנה. מובן ששנים רבות וארוכות אלו תרמו לניסיון הרב של הצוות במקום כמו גם להתבססות שלהם בתחום כאשר ניתן לסמוך כי לימודים במקום מבוסס שכזה יובילו להצלחה.

אם נתייחס למספר הסטודנטים, הרי שמדובר במעל ל32,000 סטודנטים שלמדו ולומדים במקום. ברור כי מדובר בעובדה המדברת בעד עצמה.

עם הפנים לסטודנט

הצוות האקדמי הינו צוות שנבחר בקפידה. זהו צוות שהוא קשוב במיוחד לסטודנטים ולמרות שמדובר במקום גדול כל כך, עדיין זוכה כל סטודנט ביחס ובתשומת לב מיוחדת עבורו על מנת שהוא לא ילך לאיבוד ויצליח בלימודיו. הסטודנט נהנה מליווי ומתמיכה לאורך כל התהליך כולל בכל מה שכרוך בפרוצדורה והבירוקרטיה הישראלית.

אין ספק כי מדובר במרכז בינלאומי המאפשר לכל אחד ליהנות מרמה איכותית וגבוהה תוך חווית למידה מיוחדת.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.