במה עורך דין פלילי יכול לסייע לכם

אחת מהסיטואציות הפחות נעימות בחיים שלצעירנו רבים נתקלים בהן היא חקירה משטרתית אודות עבירה, מעצר, ואף הגשת כתב אישום במקרים שונים ומגוונים.

כיום ישנם יותר דרכים אשר באמצעותן ניתן להוכיח כי נעשתה עבירה או שהתרחש פשע מסוים ולכן יותר אנשים מוצאים עצמכם עומדים למשפט או מואשמים ונחקרים אודות אותן העבירות.

עורך דין פלילי

כיום ישנן שלל סוגי עבירות שבגינן תצטרכו עורך דין פלילי ביניהן:

עבירות מין – עבירה שנחשבת נפוצה והיא חמורה במיוחד. עם זאת לעיתים ישנם עבירות שווא שחשוב להוכיח כי הן כאלה ולכן בין אם מדובר בעבירה שנעשתה או כזאת שטופלה על אדם, חשוב להיעזר בעורך דין פלילי.

עבירות סמים – אחת מהעבירות הנפוצות בארץ הקשורות להדחת קטין לשימוש בסמים, גידול סמים, צריכה וסחר בסמים. עבירות כאלה נחשבות חמורות ויש להיעזר בעורך דין כדי לקבל הגנה מקסימאלית בבית המשפט.

אלימות במשפחה – הכאה, חטיפה, התעללות ועוד הם חלק מהעבירות המיוחסות לגברים וגם לנשים בתחום האלימות במשפחה. במקרים שאתם נחקרים, מואשמים או נעצרים בשל עבירות אלה: חשוב מאד לקבל ייעוץ והגנה של עורך דין.

הטרדה – בין אם מדבר בהטרדה טלפונית לבין אם במייל, במסרונים או ברשתות החברתיות, כיום קל יותר להוכיח הטרדה שכזאת בין אם ביצע אותה גבר, נער, אישה או כל אדם.

עבירות רכוש – סוגים שונים של פגיעה ברכוש, עבירות גניבה, הונאות, שוד , מעילה ועוד: כולן נחשבות עבירות רכוש שחשוב להתגונן בעת אישום שהוגש נגד הנאשם.

במה עורך דין פלילי יוכל לסייע לכם?

אם הואשמתם בעבירה פלילית מכל סוג, בין אם מהסוגים שמנינו לבין אם מדובר בעבירות פליליות אחרות – חשוב שתפנו לעורך דין פלילי על מנת לקבל ייעוץ, ייצוג והכוונה.

עורך דין גיל באיער, מעניק שירותי ייעוץ, טיפול משפטי וייצוג בשלל תחומים ביניהם גם כל עבירות מסוג: הטרדה טלפונית, עבירות מין, עבירות רכוש, עבירות סמים ועוד.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.