עו"ד מומחה בעבירות כלכליות

מהן עבירות כלליות? ומי יכול להיות מואשם בעבירות כאלה? רבים מהאנשים אינם מבינים לעומק את המושג הזה ולכן חשוב להכיר אותו בעיקר במידה ואתם נמצאם בקלחת אשר בה אתם מואשמים בעבירות מסוג זה.

עורך דין פלילי

אז מה זה עבירות כלליות?

עבירות מסוג זה מתייחסות בדרך כלל לאנשי עסקים, חברות וארגונים החשודים במגוון עבירות כמו: שוחד, קבלת דבר מה במרמה, העלמות מס, עבירות הקשורות לניירות ערך, הלבנות הון וכדומה.

עבירות אלה קשורות בדרך כלל לעבירות צווארון לבן והן מכונות גם עבירות כלליות שבעקבותיהן נפתח תיק פלילי לנאשם והוא צריך סיוע של עורך דין פלילי, מתבצעת נגדו חקירה, מוגש במקרים שונים גם כתב אישום ואף מוטלים על הנאשם עונשים אותם גוזר על הנאשם בית המשפט.

מי הם האנשים שמואשמים בעבירות כלליות?

עבירות כאלה בדרך כלל מיוחסים לאנשים בעלי עסקים, לכאלה שעומדים בראשן של ארגונים ומוסדות בעלי חברות גדולות ושלל אנשים שמבצעים עבירות כלליות.

מדוע צריך עורך דין בזמן של האשמות בעבירה כללית?

אם הואשמתם בעבירה כללית חשוב לדעת כי עבירה כזאת לא סתם הוטלה עליהם היא כזאת שהואשמתם בה לאחר שנעשה מחקר מעמיק וחקירה סמויה של המשטרה נגדכם, תוך איסוף ראיות מוצקות. בשל כך חשוב שיהיה לצדיכם עורך דין מקצועי בתחום זה.

עורך דין המומחה בעבירות כלליות יוכל לסייע לכם בכמה וכמה דרכים ביניהן:

הכנה לפני כתב אישוםעורך דין דין טוב המומחה בתחום הפלילי יכול לסייע לכם להתכונן לקראת כתב אישום,  מה שיעזור לכם למנוע הגשת כתב אישום נגדכם. סיוע כזה יעזור לכם להתכונן לשימוע בצורה נכונה ועם עזרתו של ערוך דין מקצועי.

ייעוץ בעת חקירה – עורך דין מקצועי יקנה לכם ייעוץ בעת חקירה ובכך יכול למנוע הגשת כתב אישום נגדכם או מעצר.

שמירה על הזכויות – גם בעבירות כלליות חשוב שהזכויות שלכם ישמרו, ולכן יש לשכור עורך דין שישמור על זכויותיכם לאורך כל הדרך.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.