מוצרי פרסום – פרסומת סמויה

ישנן מגוון דרכים להפוך לקוחות חדשים ללקוחות חוזרים. אחת הדרכים הפשוטות והיעילות היא באמצעות מוצרי פרסום. למעשה אתם גם מעניקים מתנה ללקוחות שלכם, לספקים או לאנשים שאתם נמצאים עמם במגע עסקי, אך מצד שני אתם מפרסמים את החברה שלכם, באמצעות מוצרים יעילים שרואים את הלוגו שלכם עליהם. בתי דפוס רבים וחברות העוסקות במוצרי קידום מכירות, יכולות להתאים לכם מוצרים יעילים ושימושיים שיעשו עבודה כפולה, גם מתנה שכולם יאהבו לקב וגם פרסום.

יש להתאים נכון את המוצר. על פי מחקרים שנעשו, התשובות שעלו מהמחקר הן ברורות- לאנשים רבים יש את הנטייה לזכור את שם המותג ושם העסק, באמצעות מוצרי פרסום, תחזקו את המותג שלכם. כאשר תעניקו מתנות אלה, אשר גם ימתגו את העסק או החברה שלכם, נוצרת שפה משותפת ביניכם לבין הלקוחות שלכם ודבר זה, מהווה מערכת יחסים סמויה ומחייבת.

מוצרי פרסום

פרסומת סמויה העובדת 24 שעות 7 ימים בשבוע

במקום להוציא סכומי עתק על פרסום, הרבה יותר זול ואפקטיבי ניתן יהיה לפרסם את מוצרי החברה באופן זול הרבה יותר. תוכלו לחלק גם מוצרי פרסום לעובדי החברה, כך שהתפוצה של מוצרי החברה או השירות שאתם מציעים, יהיה לה תהודה גדולה יותר, מה שיגדיל את המודעות. יש שמעניקים מוצרים שהם יעילים לבעלי העסקים השונים כגון לקוחות, ספקים וקולגות, כגון: עטים מודפסים, מחזיקי מפתחות דיסק און קי, גימיקים, שעוני קיר או שעוני שולחן ועוד.

ניתן להתאים מתנות שיקדמו את המותג שלכם כמו כאלה שיתאימו לעונת החורף ,כמו למשל מטריות מודפסות עם לוגו העסק, כפפות, כובעי צמר וכדומה, או מוצרים שיתאימו לעונת הקיץ כגון: שמשמיות לים עם לוגו העסק, צלונים לרכב, מגבות לים ועוד. מוצרים אלה עובדים  24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

חלוקה בכנסים של מוצרי פרסום ללקוחות ולמתעניינים במוצרים או בשירות

אחת הדרכים לבצע באז שייחרט בתודעת הלקוחות החדשים, אלה שמתעניינים במוצר או בשירות, היא באמצעות חלוקת מוצרי פרסום. כאשר אתם נמצאים בכנסים או תערוכה, זו הדרך הטובה ביותר לבצע את הפרסום היעיל ביותר שיחסוך לכם בהוצאות גבוהות.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.