סוגים שונים של מקומות אירוח לחופשה

אם אתם יוצאים לחופשה משפחתית בכל מקום בארץ, החל מהצפון עד לדרום – חשוב שתדעו כי מלבד בתי מלון סטנדרטיים, ישנם כמה וכמה סוגי לינה ואירוח פופולאריים ביניהם: מקומות המאפשרים קמפינג כיפי, אירוח כפרי, אהבת הארץ ועוד.

טיול לדרום עם כל המשפחה הוא כזה שיחשוף אתכם אל נופים מדבריים עוצרי נשימה, כמו גם אל שלל מסלולי טיול, ואדיות, נחלים וכל מה שארץ ישראל היפה יכולה לאפשר.

צימרים בדרום

אבל בכל הנוגע למקומות אירוח, מהן האופציות העומדות לרשותכם? הנה 5 אופציות לטיול מושלם:

צימרים בדרום – כיום צימרים בדרום ישנם רבים טובים ואיכותיים, כאשר ניתן למצוא באזור זה מגוון צימרים יפים תוך חיפשו וקבלת המלצות באתרים. צימרים הם בעצם ביתנים קטנים מעץ, מאובזרים בכל מה שצריך לאירוח מושלם, עם ג'קוזי אמבטיה ושירותים בתוך המבנה, כאשר בחלק מהצימרים מוגשות גם ארוחות בוקר נפלאות!

בתי מלון – בתי מלון כפי שרבים יודעים הם אופציה נחמדה לחמי שרוצה ליהנות מחופשה משפחתית או זוגית בכל מקום בארץ. כיום ישנם מגוון בתי מלון המציעים חדרים ממוזגים בתוך מבנה מעוצב בהם ניתן לקבל את כלל שירותי הלינה, את כל הארוחות ואת כל הציוד לשהות נפלאה במקום מרוחק מהבית.

חניוני לילה – מי שאוהב לצאת לקמפינג יוכל תמיד לבחור את אחד מחניוני הלילה שפזורים בכל רחבי הארץ. חניוני לילה מציעים לנופשים להיכנס אל החניון על המושלם עבורכם עם רכבם ולהקים לכמה ימים מאהל קמפינג שבחניון אל מה שצריך כמו גנרטורים לחשמל, מים זורמים וישנם גם כאלה עם שירותים ומקלחות.

בתי הארחה – עוד בצפון ובדרום ניתן למצוא שלל בתי הארחה אשר מציעים חופשה כפרית, כמו גם חופשה בקיבוץ ליד הים, חופשה בבתי הארחה בכפרים בדרום או בצפון, חופשה אל מול נוף מדברי מבודד ועוד. בתי הארחה הם בונגלוסים קטנים שמקנים חופשה טבעית ומחוברת לאדמה ולאזור.

בתי ספר שדה –  בתי ספר שדה הם דרך נוספת שבאמצעותה אפשר להתארח והם פזורים בשלל בתי ספר שדה בצפון או בדרום. באמצעות חדרים קטנים עם מיטות ומקלחות, אפשר גם להוזיל עלויות וגם להתארח ממש כמו פעם בטיולים השנתיים בביתנים קטנים וכיפיים למשפחה זוגות ולקבוצות חברים!

בחרו את מקום הלינה המתאים לכם ביותר, ותוכלו ליהנות מחופשה נפלאה!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.