מהן תביעות בגין פנסיה?

על כל מעסיק מוטלת החובה להפריש כספים לפנסיה של השכיר, וזאת כאשר הכספים צריכים להיות מופרשים מצד המעסיק וגם מצד כספו של השכיר. הבעיה מתחילה בכך שישנם מעסיקים רבים אשר מכירים בעובדה שקל לקזז את ההפרשה הזו ולעשות כסף קל על חשבון פגיעה בזכויות העובדים.

אם נקלעתם למצב שבו לא הופרשו לכם כספי פנסיה, כפי שמוטל על כל מעסיק, מדובר פה בעילה לתביעה ומצדכם אתם יכולים לתבוע את המעסיק וחברת הביטוח. בכדי לעשות זאת כשורה יהיה כדאי לכם לפנות אל עורך דין לדיני עבודה שיוכל להסביר לכם בדיוק מהם הדברים שאתם צריכים לעשות בכדי למצות את הזכויות שלכם.

תביעות פנסיה

עד כמה הדבר נפוץ?

אפשר לומר שתביעות בגין פנסיה שלא הופרשה נחשבות לדבר נפוץ יחסית בבית הדין לעבודה בישראל, ואין לכם מה לחשוש שמא לא תקבלו יחס הולם. אם שמתם לב למצב לא כשיר שבו המעסיק פוגע בזכויות שלכם, אל תוותרו עד שתקבלו את כל הכסף שמגיע לכם מהמעסיק.

עורך דין מומחה לדיני עבודה יוכל לעזור לכם עם כל התהליך, ומצדכם אתם רק תצטרכו למצוא את עורך הדין המתאים שיוכל לעזור לכם. אם אינכם בטוחים באיזה אחד לבחור, יהיה כדאי לכם פשוט לבדוק המלצות, ניסיון ואת ההתמחות של עורך הדין.

לעוד מידע על תביעות בגין פנסיה, לחצו כאן…

תוך זמן קצר תקבלו את שמגיע לכם

בדרך כלל כאשר מדובר על דיני עבודה, התיקים נוטים להימשך פחות זמן מאשר תיקים בתחומי משפט אחרים. כך שלא תצטרכו לחשוש יותר מידי שמא יעבור זמן רב מידי עד שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

שימו לב שאם אתם רוצים להבטיח שתישארו בראש שקט ולא תהפכו את העניין שלכם ליותר מידי מורכב, תיעזרו בעורך דין. אל תנסו לדאוג לכל התהליך הזה בעצמכם, שכן הדבר רק עלול לסבך אתכם ולהוביל אתכם למצב שבו אינכם בטוחים כיצד להתקדם הלאה ולהציג את הצד שלכם מבחינה משפטית. לפעמים הדברים יכולים להיות מורכבים וחבל שתסבכו את עצמכם בשל ניסיון לחסוך כסף על שירותיו של עורך דין.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.