4 סיבות למה ללמוד מדעי המחשב

שוקלים ללמוד מדעי המחשב אבל עדיין לא בטוחים? מרגישים שאתם לא יודעים את כל מה שאתם רוצים לדעת? מרגישים שאתם צריכים עוד שכנוע אחד אחרון ודי?

עזבו שכנוע אחד, קחו 4 סיבות למה כדאי לכם ללמוד מדעי המחשב.

העידן הדיגיטלי

תאהבו את זה או לא, אתם חיים בעידן הדיגיטלי. עידן בו כמעט הכל קיים והכל נגיש. תוכנות המחשב ואתרי האינטרנט תפסו מקום משמעותי ורחב בחייכם ואין דרך להכחיש זאת (איך אתם קוראים את המאמר הזה?).

תואר ראשון במדעי המחשב יעניק לכם את ה'מאחורי הקלעים' של העולם הדיגיטלי ותוכלו להבין איך דברים עובדים ולגרום להם לעבוד בכוחות עצמיכם. עיצוב, פיתוח תוכנה, התקנת חומרה ועוד, הם רק חלק מהנושאים שיוצרים את המכשירים הדיגיטליים בהם אתם משתמשים (בקלות רבה) מדי יום.

הכסף הגדול

תואר ראשון למדעי המחשב יכול לתת לכם קפיצת מדרגה כשמדובר בשכר שלכם. כיוון שמקצוע כמו מדעי המחשב הוא מקצוע המאפשר לכם לעבוד בכל עסק אפשרי (איזה עסק לא צריך מישהו שמבין במחשבים?).

אם אתם ממש טובים במה שאתם עושים, תוכלו לקבל משכורת גבוהה מאוד בהתאם לערך שלכם עבור החברה בה אתם עובדים. נסו להתייעץ עם מישהו שסיים תואר ראשון במדעי המחשב ושאלו אותו על גובה המשכורת. לא תצטערו על זה.

כל הדלתות פתוחות

בזמן שעורכי דין חדשים יחפשו את המשרדים הספציפיים להתמחות שלהם, שחקנים יחפשו את ההצגה הבאה שלהם וטבחים יחפשו את המטבח הבא לבשל בו, אלה העוסקים בתחום מדעי המחשב יכולים לישון בשקט. כשכל עסק בעולם מחזיק לפחות מחשב אחד, מן הסתם שהם יצטרכו אדם שיבין את המערכת מבפנים.

תואר ראשון למדעי המחשב למעשה ייתן לכם את האפשרות לבחור איפה אתם רוצים לעבוד מבחינת האווירה, הכסף והעבודה.

לא בא לכם שנה בחו"ל?

תואר ראשון במדעי המחשב יכול לתת לכם את האפשרות לצאת מגבולות המדינה, תוך כדי המסגרת האקדמית, וללמוד סמסטר (או שניים, בהתאם למסגרת) במדינה אחרת.

כך, תוכלו להרחיב את הידע שלכם במדעי המחשב וללמוד תכנים שיכול להיות ולא הייתם לומדים בארץ. חוויה מרתקת, מלמדת ומעצימה לכל מי שעובר אותה.

גם פה, תוכלו להתייעץ עם סטודנטים שעשו בעברם חילופי סטודנטים, לקבל מהם טיפים והמלצות. חשוב לא פחות מלדעת מה תלמדו באותה השנה.

תואר אשון במדעי המחשב ייקח לכם בין שלוש לארבע שנים בהתאם למוסד האקדמי אליו התקבלתם.

אחרי שמנינו בפניכם את ארבעת הסיבות המצוינות למה ללכת ללמוד מדעי המחשב, אין כל סיבה שתמשיכו לשבת ולקרוא את המאמר, לכו להירשם. גם זה אפשרי דרך המחשב.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.