בית דפוס במאה ה-21

אם בעבר היו בתי דפוס מבוססים על טכנולוגיות מיושנות, הרי שהודות לטכנולוגיות החדשניות כיום יכולים יותר ויותר בתי דפוס לספק תוצרת באיכות גבוהה, להעניק ללקוח מוצר איכותי שאינו מתפשר על הפרטים הקטנים ומגיע אל הלקוח בתוך פרק זמן מינימלי.

המחלקות הדיגיטליות של בתי דפוס מודרניים כוללות מגוון עצום של טכנולוגיות ומכונות מתקדמות המבוססות על פיתוחים מהשנים האחרונות. המחלקות הדיגיטליות השונות מקפידות לשמור על מקצועיות ועל חדשנות באמצעות רכישת מכונות הדפסה מתקדמות המאפשרות הדפסת צבע איכותית ברמת דיוק גבוהה.  בין המכונות ניתן למצוא כאלה המדפיסות בפורמט רחב, מכונות המדפיסות פנטונים, מכונות צבע ועוד.

בית דפוס מתקדם וחדשני הוא כזה המספק תוצרים באיכות גבוהה ומחזיק מספר מחלקות שיכולות לתת מענה למגוון צרכים שונים. בין המחלקות השונות ניתן למצוא את מחלקת הדפוס הדיגיטלי, מחלקת העיצוב הגרפי, מחלקת הכריכה, מחלקה עסקית המציעה שירותים לבתי עסק בגדלים שונים, כריכיה ועוד. כל אחת מהמחלקות פועלת באופן עצמאי ומקבלת מדי יום מאות לקוחות על מנת לתת מענה מקצועי ברמה האישית.

מחלקת העיצוב הגרפי אינה מתבססת על הדפסה בלבד, אלא מספקת שירותים נרחבים של עיצובים גרפיים לספרים, לחוברות, מגזינים שונים, קטלוגים, פולדרים על פי דרישה ועוד. על מנת לספק את המענה המלא לצרכיו  של הלקוח, מחלקת העיצוב הגרפי של בית הדפוס מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מקצועי ונרחב של מעצבים, אנשי קריאייטיב, אנשי מיתוג, מתמחים בתוכנות עיצוב שונות ומתמחי שיווק אשר מסייעים ללקוח לקבל את המענה המלא מרגע הפנייה ועד לרגע הוצאת המוצר לשוק. 

מיתוג חברות, עיצוב לוגו, מיתוג חברות, עיצוב גרפי של ספר, עיצוב תפריטים, איור, עיצוב גרפי, עיצוב פולדרים, עיצוב ספרים, עיצוב מגזינים, עיצוב עיתונים, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב פליירים, עיצוב ניירת, עיצוב פוסטרים, עיצוב אריזה, עיצוב קטלוגים, עיצוב אלבומים דיגיטליים, עיצוב חוברות, עיצוב עלונים ועוד…אתם מוזמנים להתרשם מתיק העבודות שעיצבנו ומיתגנו ללקוחות שלנו.

המחלקה הדיגיטלית מספקת שירותים למכלול רחב של חברות ועסקים ומאפשרת הדפסה ברמה ובאיכות גבוהה למטרות שונות: הדפסות על מוצרים, הדפסות של מגזינים, ספרים ועוד.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.