מיגון נגד ירי

בתקופה בה יש אי שקט בגבול הדרומי והצפוני של מדינת ישראל מרבים תושבים החיים באזור לסבול מירי אויבינו.  לא אחת חודרים כדורים מיריות שמגיעות מעבר לגבול ופוגעים בחלונות של בתי המתיישבים. גם מלחמות של משפחות פשע בישראל אינן פוסחות על יריות הדדיות וניסיונות פגיעה באחד מיושבי הבית. לא אחת אנחנו מתוודעים ליריות של מישהו על קטנוע/אופנוע לעבר מכונית של אנשים המשתייכים לעולם הפשע או בני משפחותיהם.

מיגון נגד ירי

מיגון נגד ירי – הדרך היחידה להציל חיים

  • כוחות הביטחון האמונים על הגנת אנשים חשובים מקפידים שמכוניותיהם יהיו עם מיגון נגד ירי מה שייתן הגנה ראשונית מפני חדירת כדורים והתפזרות הזכוכית. המיגון נגד ירי בתוספת עוד אמצעי ביטחון נוספים הם השלבים הראשונים להגנה על האח"מ.
  • הדרך למנוע נזקים ופגיעות בנפש ולהימנע מנזקים ברכוש בעת ירי הוא ביצוע מיגון נגד ירי. מכוניות בהן נוסעים בעלי סיכון עוברות מיגון נגד ירי כך שבעת ניסיון התנקשות הכדורים ינפצו את הזכוכיות של החלונות אבל הרסיסים לא יתפזרו כך ימנע מהיושבים במכונית להיפגע מהזכוכיות.
  • בבניינים הבנויים באזורי פשיעה בה מתקיימות מדי יום יריות מקפידות חברות הביטוח לדרוש מיגון נגד ירי לכל חלונות הדירה. בעלי דירות שאינם מבצעים את המיגון יכולים למצוא עצמם בעת הצורך למימוש הפוליסה כשהם אינם מכוסים למקרים של ירי.

מיגון נגד ירי

אל תחסכו כסף על החיים שלכם…

כל מי שמרגיש שמחפש דרכים להרגיש בטוח בזמן אמת כדאי לו לעשות בדירתו מיגון נגד ירי. המיגון אינו פוגע בחזות החלונות או בכניסת האור מהחוץ לפנים. אפשר להתאים את המיגון לעיצוב החלל מה שייתן לחדר תוספת לעיצוב ויעילות במקרה של צורך. אנחנו מחפשים דרכים רבות לחסכון בעלויות ובהשקעות בדירות שלנו מיגון נגד ירי הוא לא אחד הסעיפים בהם כדאי לחסוך בעיקר באזורי סיכון.

הכי חשוב, ישראל יודעת למגן. קנו כחול לבן. בשוק המקומי יש מספר יצרני מיגון נגד ירי, מחומרים שונים ומגוונים וכל אחד יכול לבחור לעצמו את היצרן, החומר והעלות המתאימים לו. יש מספר לא קטן של אתרים באינטרנט שמביאים לידיעת המעוניינים את המידע והשוואת המחירים העכשוויים מה שיכול לעזור לכל מי שמעוניין לעשות מיגון נגד ירי.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.