החלפת צילינדר

בדרך לביצוע החלפת צילינדר בדלת שלכם תשמעו בוודאי עצות רבות מכל מי שאי פעם החליף צילינדר או חווה פריצה הביתה. גם בעלי מקצוע וכל אחד שאי פעם נגע במנעול שלו כבר יידע מה לייעץ לכם ויהיה לכם קשה לקבל החלטה על מה הכי נכון עבורכם….

החלפת צילינדר

איך להחליט על החלפת צילינדר ולמי להקשיב….

אז עם כל הכבוד לכל היועצים, בסוף אתם זקוקים לאיש מקצוע רציני ומנוסה שייתן לכם המלצה טובה. הבעיה היא שבישראל כל אחד יכול להיות מנעולן או לקרוא לעצמו מנעולן, כולל בעלי עבר פלילי (כן כן, זה המצב תאמינו או לא). לכן, יש קבוצה מפוקחת של מנעולנים שנקראת "הנבחרת של אווה" וחברים בה מנעולנים ותיקים ומנוסים מכל רחבי הארץ. הם נמצאים תחת פיקוח של חברות ענק אירופיות ועומדים בסטנדרטים מקצועיים בינלאומיים. לפני החלפת צילינדר אנו ממליצים להתייעץ עם אחד מחברי "הנבחרת של אווה" (פשוט לכתוב בגוגל "הנבחרת של אווה" והרשימה המלאה תופיע לכם. תוכלו לבחור לפי המנעולן המוסמך הקרוב לאיזור מגוריכם).

החלפת צילינדר

מה חשוב לדעת לשאול את חבר הנבחרת של אווה?

בעצם, עיקר החשש היום בפריצות לדירות הוא מפריצות שקטות. לכן, צריך לכוון את השאלות לחולשות של הצילינדר שיכולות להוביל לפריצה שקטה אצלכם בבית, ולדאוג שלצילינדר שלכם יהיו כמה שפחות חולשות כאלה…

בעיקר שימו לב לנושא המבנה המכאני (האם הצילינדר בנוי בשיטת "פיני בית- פיני תוף"?…אם כן, ותרו עליו) ועל נושא שכפול מפתחות (אם ניתן לשכפל את המפתח שלכם אצל המנעולן  – אתם ברמת חשיפה גבוהה להעתקה פיראטית, ולכן עדיף צילינדר שאת המפתח שלו משכפלים רק בחברה).

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.