איפה רוכשים כיורים מעוצבים?

יותר ויותר אנשים מתעניינים ברכישת כיורים מעוצבים, בין אם זה לביתם הפרטי כדי להוסיף פאן עיצובי רענן וחדשני ובין אם זה בתי עסקים שרוצים להרשים את מבקרי המקום בעיצובים מעניינים ויוקרתיים. בשני המקרים ניתן לשלב כיורים מעוצבים באופן משלם למקום שלכם. 

אלו שמחפשים כיורים מעוצבים לעיתים נתקלים ביצירתיות מוגבלת בחנויות הכלים הסניטריים השונות. החברות מביאות לאולמות התצוגה שלהן את מה שבעיקר נמכר, כיורים סטנדרטיים, לבנים ללא אופי וללא כל אמרה עיצובית מעניינת. אלו המחפשים דרכים יצירתיות לשלב עיצוב מעניין מוצאים את עצמם מסתובבים רבות בחנויות השונות ולא תמיד מוצאים את המוצר שהם המחפשים. 

היכן ניתן למצוא כיורים מעוצבים?

ישנן חנויות מיוחדות לעיצובים ייחודיים המאפשרות לכם מבחר של כיורים מעוצבים לרכישה במקום. במרבית המקומות הללו המבחר מצומצם והרכישה היא מהמדף משמע, אין לכם חופש יצירתי בעיצוב הכיור לפי ראות עינכם ואתם כפופים למה שמוצע בחנות בלבד. 

כיורים מעוצבים בעבודת יד למשל הם פתרון איכותי וייחודי שאתם יכולים לעצב את הכיור לפי דמיונכם. אתם יושבים עם מעצבת לפגישה, מראים לה את הכיוון הכללי של הכיור שאתם רוצים, מומלץ להגיע עם תמונות להשראה, והיא מעצבת לכם את הכיור בצורה שאתם רוצים לגודל המתאים לכם עם שיפועים נכונים ומתאימים לניקוז המים מבלי שישפריצו מחוץ לכיור. 

יתרונות לכיורים מעוצבים בעבודת יד

ישנם מספר יתרונות בולטים ביותר להזמנת כיורים מעוצבים בעבודת יד: 

  • חופש יצירתי – אתם יכולים לעצב כל כיור שאתם חולמים, ניתן לשבת עם המעצבת ולהתאים את כל הפרמטרים שאתם צריכים, מעצבת איכותית ומקצועית תעניק לכם את כל הפתרונות המתאימים כדי שהכיור יהיה גם פרקטי וגם מעוצב לבקשתכם. 
  • אתם לא מוגבלים בכמות – כיורים מעוצבים בחנויות השונות (אלו שאנחנו קונים מהמדף) מוגבלים במרבית המקרים למספר מצומצם של כיורים. אם אתם צריכים הזמנה גדולה אתם לא בהכרח תוכלו להשיג באותה החנות. מעצבת בחומר שמייצרת עבורכם את הכיורים לפי הזמנה אישית יכולה ליצר לכם כמות רבה שתתאים לצרכים שלכם. 
  • ייחודיות שמורה לכם – אם הזמנת כיור בעבודת אתם תהיו היחידים בעלי העיצוב הזה. בבחירת מעצבת איכותית ומקצועית אתם יכולים להשיג כיורים מעוצבים שלא ניתן יהיה למצוא בשום מקום אחר. 

כיורים מעוצבים משדרגים את המראה של חדרי רחצה, חדרי שירותים ובכלל בחדרים רטובים. בבחירת כיורים בעבודת יד אתם יכולים להיות בטוחים שלאף אחד אחר לא יהיה כיור שדומה. 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.