איך להתנהג בפגישה ראשונה בסוכנות דוגמנות?

רבים שמגיעים לפגישה ראשונה עם סוכנות דוגמנות חושבים שמדובר בפגישת הכרות זניחה. עליכם לדעת כי בפגישה הראשונה כבר יכולים לדעת האם רוצים אתכם בסוכנות או לא. סוכנות דוגמנות היא עסק רציני לכל דבר, ולכן כשאתם פונים לסוכנות כזאת עליכם להציג את עצמכם בצורה המקצועית ביותר. עקבו אחר הטיפים שלנו כדי לשפר את הסיכויים שלכם לחתום על חוזה עם סוכנות דוגמנות אימג'.

אין שני לרושם ראשוני

חשוב לזכור כי בפגישה הראשונה עם סוכנות דוגמנות עליכם להתלבש בהתאם. כשאנחנו אומרים להתלבש בהתאם אנחנו מתכוונים לבגדים שלא מסתירים את צורת הגוף שלכם, כי אתם הולכים להתפרנס מהמראה שלכם. וודאו כי אתם לבושים בבגדים שמחמיאים לכם, וזה לא חייב להיות משהו מוגזם. להפך, חולצת טריקו לבנה וג'ינס גבוהה מעל המותן בהחלט יספיקו. 

לבנות שקוראות את הטקסט הזה, עליכם לוודא כי האיפור שלכם לא מוגזם, אלא טבעי ועדין מאוד. ככה יכול הסוכן לזהות את היופי האמיתי שלכם, והוא גם יזהה מיד צורך להסתיר משהו, או אפילו חוסר בטחון במראה החיצוני. ביטחון עצמי הוא מרכיב הכרחי להצלחתו של כל דוגמן או דוגמנית, והוא חשוב לנינוחות שלכם מול המצלמה.

תדעו לספר על עצמכם בביטחון

הסוכן או הסוכנת לבטח ישאלו אתכם שאלות על עצמכם בכדי להכיר אתכם טוב יותר. השאלות יהיו בסגנון של אילו עיסוקים יש לכם? מהי הזמינות שלכם לעבודה? האם אתם פנויים לעבודה במשרה מלאה וכו'. אל תתביישו, ענו על כל מה שהם שואלים אתכם בביטחון. חשוב שגם אתם תשאלו שאלות בעצמכם, ושתפו אותם במה שחשוב לכם שהם יידעו עליכם.

תיק עבודות מקצועי

לפני שאתם פונים לסוכנות, וודאו כי יש לכם תיק עבודות רציני ומקצועי, כיוון שהם בטוח ירצו לראות אותו. וודאו כי יש לכם תמונות מחמיאות, אשר מתאימות לציפיות שלכם. במידה והינכם הצטלמתם בעבר בעירום והיום זה כבר לא מתאים לכם, הדגישו זאת. וודאו כי הגבולות שלכם ברורים, ומה היעד שלכם.

תתכוננו לקראת חתימת חוזה

במידה וסוכנות הדוגמנות תרצה להמשיך איתכם את התהליך תידרשו לחתום מולה על חוזה. וודאו כי אתם מכירים ומבינים מה חוזה סטנדרטי דרוש מדוגמן או דוגמנית, ומה אתם מוכנים או לא מוכנים לעשות. במידה ואתם לא מבינים את החוזה, תשאלו! עליכם להבין כל סעיף ולהיות מוכנים לדעת לקראת מה אתם נכנסים.

וודאו כי סוכנות הדוגמנות אמינה ומומלצת

בפגישה הראשונה תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם לפני חתימת החוזה. באמצעות אותן שאלות תוודאו האם הסוכנות חזקה ורצינית מספיק על מנת להוביל אתכם קדימה, ולא לבזבז לכם את הזמן. חשוב מאוד לשמור על האינטרסים שלכם בתוך התהליך, ולא לחתור להגשמת החלום בכל מחיר, כי לבסוף תשלמו על זה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.